Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Teleport Sorunu

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
Herkese Merhaba!

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Teleport noktalarından herhangi birisine tıklayınca hiç bir yere gitmemektedir. Lakin Reverse Scroll ile istediğim yere sorunsuz bir şekilde ışınlanmaktayım. Bu sadece Alex içerisinde değil Town içerisinde bir yerden bir yere gitmek istiyorsam da aynı problemi almaktayım. Bütün haritalarda geçerli bu sorunum sadece resimdeki gibi Alex'te değildir.

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
273
Ödül Puanları
63
Merhaba,hocam _RefTeleLink ' i kontrol eder misiniz hatta ss bile atarsanız daha çabuk çözebiliriz :unsure:

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Buyrun hocam bu alt kısmı bütün serviceler açıktır bu arada.

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
Ayrıca db2media ile de patchledim.

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
Yani garip bir şekilde böyle bir bug oluştu anlamadım tabi sebebini :&

Oyla 0

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
273
Ödül Puanları
63
hocam genelde bu tarz hatalar _RefTeleport ve _RefTeleLink tablolarında hata olduğu zaman alınır
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sadece telelink olarak bakmamak lazım çünkü bazen telelinkte konumlarsınız ama teleport ta olmadığı için o konuma ışınlamaz

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
Merakımdan soruyorum yani ne kadar mantıklı ne kadar mantıksız bilmiyorum da server files içerisinde atılan data klasörüyle hiç bağlantısı olabilir mi? Çünkü başka bir data.pk2'den çıkma bir klasör.

Oyla 0

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
273
Ödül Puanları
63
Merakımdan soruyorum yani ne kadar mantıklı ne kadar mantıksız bilmiyorum da server files içerisinde atılan data klasörüyle hiç bağlantısı olabilir mi? Çünkü başka bir data.pk2'den çıkma bir klasör.
Ona da şöyle bir açıklık getireyim hocam belki yeni başlayan arkadaşlarımız varsa bilsinler : Data.pk2 daha çok obje ve assets leri içeren bir dosya örnek olarak yeni bir dungeon eklediniz yada mapta objelerde oynama yaptınız bunu serverfiles içindeki data nın içine atmazsanız gs kapanır yada crash atar onun teleport ışınlamasıyla bir ilgisi olamaz zaten olsaydı gs de mutlaka error olarak çıkardı

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
Ona da şöyle bir açıklık getireyim hocam belki yeni başlayan arkadaşlarımız varsa bilsinler : Data.pk2 daha çok obje ve assets leri içeren bir dosya örnek olarak yeni bir dungeon eklediniz yada mapta objelerde oynama yaptınız bunu serverfiles içindeki data nın içine atmazsanız gs kapanır yada crash atar onun teleport ışınlamasıyla bir ilgisi olamaz zaten olsaydı gs de mutlaka error olarak çıkardı
Sağ olun hocam :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.