Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
21333 te bitiyordu ekledim 21340 oldu id leri değiştiremedim öyle çalıştırdım şimdi de cord hatası alıyorum işleme başlamadan önceki datamı kurdum hala cord hatası veriyor bulaşmasaydım keşke :D
medyadakı ıplerı değiştirmen gerekıyor sadece diğerlerini sql oto verıyor

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
21333 te bitiyordu ekledim 21340 oldu id leri değiştiremedim öyle çalıştırdım şimdi de cord hatası alıyorum işleme başlamadan önceki datamı kurdum hala cord hatası veriyor bulaşmasaydım keşke :D
Cord=kordon, o da = kablo
Modüller arası bağlantı sağlandı anlamında.. modüllerde ki her fatal kırmızı renkli yazı hata değildir. Buradaki bildirimin yaptığınız editle bağlantısı yok.

Yukarıda yazdıklarınıza istinaden söylüyorum.. idleri otomatik vermiş diyorsunuz.. tablonun verdiği ID 'yi prosedüre girin.. ayrıca bu tip scrollarda eğer files logları kapaliysa verim alamazsınız, çalışmazlar.

q1moon

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Cord=kordon, o da = kablo
Modüller arası bağlantı sağlandı anlamında.. modüllerde ki her fatal kırmızı renkli yazı hata değildir. Buradaki bildirimin yaptığınız editle bağlantısı yok.

Yukarıda yazdıklarınıza istinaden söylüyorum.. idleri otomatik vermiş diyorsunuz.. tablonun verdiği ID 'yi prosedüre girin.. ayrıca bu tip scrollarda eğer files logları kapaliysa verim alamazsınız, çalışmazlar.
Buradaki hatayı nasıl çözebilirim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.