Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Today I am sharing this new avatars amazing

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
3

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
611
Ödül Puanları
93
Dresslerin üzerindeki reklam yazılarına çözüm bulabildiniz mi ?
3d tasarım bilgisi olan elinde çizim tableti olan varsa halleder ancak biraz uğraştım da profesyonel olmayan programlarla yapılmıyor silahlardaki reklamlar kalkıyor ama işte dres sıkıntılı.

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
3d tasarım bilgisi olan elinde çizim tableti olan varsa halleder ancak biraz uğraştım da profesyonel olmayan programlarla yapılmıyor silahlardaki reklamlar kalkıyor ama işte dres sıkıntılı.
Ben reklamı kaldırdım ancak dressi tekrar bms'ye dönüştürdüğümde, converterlarda dress seçeneği olmadığı için dönüşen dress hareketsiz dönüşüyor. Hat olsa, attachment olsa sorun değil, ama dress bölümünü değiştirecek bir convertar biliyorsanız devam edebilirim

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
611
Ödül Puanları
93
Ben reklamı kaldırdım ancak dressi tekrar bms'ye dönüştürdüğümde, converterlarda dress seçeneği olmadığı için dönüşen dress hareketsiz dönüşüyor. Hat olsa, attachment olsa sorun değil, ama dress bölümünü değiştirecek bir convertar biliyorsanız devam edebilirim
yaptığını kullanmayı hiç denedin mi ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.