Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Togui Köyünü Kervan Yoluna Çevirmek Hakkında.

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese Merhaba. Togui Köyü kordinatına teleport ile ışınlama yaptım, Fakat içeriye JOB İle girince DC Yiyorum, WorldID 60 Yapıncada JOB Giriyor ama içeride kervan peti açılmıyor.
Bu konu hakkında araştırma yaptım fakat bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Şimdiden teşekkürler

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
_RefGame_World_Config tablosundan temple ayarlarını kontrol edebilirsin..
1157GROUP_TEMPLE_DEFAULTENTER_LIMIT_CONDITION_RIDE_COS_NOT_RIDINGONSTRING

yanlış değilse bu şekilde gameworld'e eklediğin togui kodlarını config ile belirli yerleri değiştirip düzenleyebilirsin.

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
Herkese Merhaba. Togui Köyü kordinatına teleport ile ışınlama yaptım, Fakat içeriye JOB İle girince DC Yiyorum, WorldID 60 Yapıncada JOB Giriyor ama içeride kervan peti açılmıyor.
Bu konu hakkında araştırma yaptım fakat bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Şimdiden teşekkürler
Merhaba,

1703426251923.png

_RefGame_World tablosuna bu şekilde bir girdi gir, Daha sonra Togui dünyasının worldID si ile _RefInstance_World_Region bir arama yap

1703426345726.png

Burdaki regionID'leri _RefGame_World'de oluşturduğun Dünya ID'si ile eşleştir örneğin alttaki gibi;

1703426413493.png

Daha sonrada eğer guard kullanıyorsan teleport kontrolu ile thief ve trader'ların teleportlardan geçip geçemeyeceğini ayarlarsın, Ayrıca _RefTeleLink tablosundan gerekli ayarlamaları yaparsan Pet ile teleport olamazlar. Bu şekilde yaparsan _RefGame_World_Config tablosuna birşey girmene gerek kalmıyor

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
clone toguı mapı yaparsa bence daha saglıklı olur cunkı koleksıyon ıcın trıggerlı bır zından orası dırek ısınlanacagını sanmıyorum dc yer clone yapsın benım fıkrım bole

Oyla 1

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
clone toguı mapı yaparsa bence daha saglıklı olur cunkı koleksıyon ıcın trıggerlı bır zından orası dırek ısınlanacagını sanmıyorum dc yer clone yapsın benım fıkrım bole
Aynen doğru oda var onu unutmuşum ben 😂 dünya klonlayinca girer ama kapılar vs kaldirmak zorunda kalabilirsin, mico nun dediği gibi fgw aktifse sıkıntı olur

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.