Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Tomb Girişdeki Kapı ve Samarkanttaki Dağlar

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
Hayırlı bayramlar,

Jangan Tomb girişindeki kapıyı aradım ancak bulamadım.

Clean olan bir Data ve map.pk2 çektim ancak hala yapılar mevcut değişme olmadı bunları nasıl kaldırabilirim .Sromap editör ile baktım bulamadım.

SRO[2020-05-26 20-16-43]_96.jpg

SRO[2020-05-26 20-22-04]_56.jpg SRO[2020-05-26 20-22-46]_28.jpg

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
Sorun Devam Etmektedir.

Bu yapıların olmadığı oyunu açtım.

Olmayan oyunun Data ve Map.pk2 benim oynadıgım oyun ile değiştirdim yapılar hala mevcut.

Tek Değiştirmediğim media var. Büyük ihtimalle yapılar media içersinde. Ancak bulamıyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Sorun Devam Etmektedir.

Bu yapıların olmadığı oyunu açtım.

Olmayan oyunun Data ve Map.pk2 benim oynadıgım oyun ile değiştirdim yapılar hala mevcut.

Tek Değiştirmediğim media var. Büyük ihtimalle yapılar media içersinde. Ancak bulamıyorum.
media.pk2 içerisindne öyle oyuna dağları kapıları ekleyebileceğini düşnmüyorum :) gerçekten karışık bi db ye denk gelmişin

Oyla 0
Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
media.pk2 içerisindne öyle oyuna dağları kapıları ekleyebileceğini düşnmüyorum :) gerçekten karışık bi db ye denk gelmişin

bunun bir bsr olucaktır. Data içersinde ama datayı değiştirdim map pk2 değiştirdim oyuna girdim nafile hala yapılar mevcut. tek değiştirmediğim Media kaldı bundada editler var değiştiremiyorum.

Karanın dbsi başka bir forumdan. kendiside aktif değil.

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
bunun bir bsr olucaktır. Data içersinde ama datayı değiştirdim map pk2 değiştirdim oyuna girdim nafile hala yapılar mevcut. tek değiştirmediğim Media kaldı bundada editler var değiştiremiyorum.

Karanın dbsi başka bir forumdan. kendiside aktif değil.
yanlışım varsa düzeltin o kadar profesyonel değilim fakat media.pk2 den yapılabilen işlemlerde ben sadece item, char npc vs. bunları görsel veya stak sayısı vs. olarak editleyebilirsiniz diye biliyorum. hani öyle map üzerinden dağ ekleme kapı ekleme olayları media.pk2 den yapılmıyor diye biliyorum yinede araştırmak lazım.
çünkü media.pk2 üzerinden yaptığın editlemelerde yaptığın itemin karşısına göre bsr. eklersin Media.pk2 içerisinde dağ kapı bulunmuyor ki editleyebilesin :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
yanlışım varsa düzeltin o kadar profesyonel değilim fakat media.pk2 den yapılabilen işlemlerde ben sadece item, char npc vs. bunları görsel veya stak sayısı vs. olarak editleyebilirsiniz diye biliyorum. hani öyle map üzerinden dağ ekleme kapı ekleme olayları media.pk2 den yapılmıyor diye biliyorum yinede araştırmak lazım.
çünkü media.pk2 üzerinden yaptığın editlemelerde yaptığın itemin karşısına göre bsr. eklersin Media.pk2 içerisinde dağ kapı bulunmuyor ki editleyebilesin :)

Aynen söylediğin gibi dostum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.