Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Toplayıcı Pet Slot azaltma

Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Yine karşınızda ben malum 3gündür buralara konu açıyorum yardımlarınızı alıp olup olmadığını bildirdikten sonra çözümüyle paylaşıyorum sizlere :)
Şimdi sırada Toplayıcı Grab pet'lerden Pinkpig (domuz) olanın slotunu 10 veya 11 e düşürmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba.
Mevcut Slot'u 28 bunu sadece o pet üzerinde azaltmak istiyorum.
Sevgilerimle. Teşekkürler :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,943
Ödül Puanları
213
Merhaba,
Mantık yürütüp _RefObjChar tablosunda ki InventorySize kolonuna baktım ama açık slot sayısı 28 yazar diyordum... 140 gördüm... Toplam slot sayısı olduğunu farz ediyorum.. Bu durumda başka bir yerden ayarlamak gerekebilir diye düşünüyorum. Ustalar iş başına, ben de merak ettim şimdi.

Oyla 0
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Merhaba,
Mantık yürütüp _RefObjChar tablosunda ki InventorySize kolonuna baktım ama açık slot sayısı 28 yazar diyordum... 140 gördüm... Toplam slot sayısı olduğunu farz ediyorum.. Bu durumda başka bir yerden ayarlamak gerekebilir diye düşünüyorum. Ustalar iş başına, ben de merak ettim şimdi.

BAKTIM ORALARDA BENDEDE 140 YAZIYOR SLOTLARI AMA OYUNDA 28
KAFAM KURCALANDI ONDAN AÇTIM KONUYU :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Edit : 3günlük pet dosyaları varsa elinizde oyuna ekliyeyim farklılık olarak :)

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
veritabanındaki inventorysize dikkate alınmıyor. 28 sayısı gameserver'ın içinde yazılı. adresini bu forumda bir yerlerde paylaşmıştım.
sadece belirli bir pet veya birkaç pete yapmak için dll ile codecave yapman gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
veritabanındaki inventorysize dikkate alınmıyor. 28 sayısı gameserver'ın içinde yazılı. adresini bu forumda bir yerlerde paylaşmıştım.
sadece belirli bir pet veya birkaç pete yapmak için dll ile codecave yapman gerekiyor.
o işlerde tecrübem 0 malesef hiç bulaşmayayım o zaman :) teşekkür ederim

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,943
Ödül Puanları
213
Edit : 3günlük pet dosyaları varsa elinizde oyuna ekliyeyim farklılık olarak :)
Şahsen ben Maymunun Event olanını 3 günlük yaparak ayrı bi TT_DESC açtım ve ona göre açıklamalarını da düzenledim 3 gün olarak. Kasaya takasa da kapattım. Bir de tutup ilk special görevine ekledim. Yanına 5 Donkey (5m hız 5 K HP), 5 K Pet potu ve 5 K abnormal state recovery ekledim. Yetmedi.. o görev 1 M gold verip 25 K da sp veriyor.. Diğer special görevlerine de farklı şeyler ekleyerek envanter görevlerinin de açtığı slot sayısını 16'şar yapacağım. Tavsiyem hangi pet olursa olsun kopyalayıp 3 günlük yaparsınız yönünde.

Oyla 0
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Şahsen ben Maymunun Event olanını 3 günlük yaparak ayrı bi TT_DESC açtım ve ona göre açıklamalarını da düzenledim 3 gün olarak. Kasaya takasa da kapattım. Bir de tutup ilk special görevine ekledim. Yanına 5 Donkey (5m hız 5 K HP), 5 K Pet potu ve 5 K abnormal state recovery ekledim. Yetmedi.. o görev 1 M gold verip 25 K da sp veriyor.. Diğer special görevlerine de farklı şeyler ekleyerek envanter görevlerinin de açtığı slot sayısını 16'şar yapacağım. Tavsiyem hangi pet olursa olsun kopyalayıp 3 günlük yaparsınız yönünde.
dm bakabilir misiniz

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.