Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Toplayıcı Petlerin inventorysini görüntüleme

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Selamlar, forumlarda gördüğüm kadarıyla detaylı pet slotlarını gösteren bir query göremedim ve çok büyük ihtiyaç olduğunu fark ettiğim için yazmış olduğum queryi paylaşmak istedim.

Bu queryler ile istediğiniz itemin kimin petinde olduğunu rahatlıkla ögrenebilirsiniz.

Aşağıdaki kod karakter bazlı aramalarınız içindir ;
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bu kod ise tüm sunucudaki verileri aramak içindir.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kodları açıklayıcı bir şekilde detaylandırarak göstermeye çalıştım. Sorularınız için konu altına yorum yapabilirsiniz.
İyi forumlar :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,891
Ödül Puanları
213
Paylaşım için teşekkürler ♥️
Forumda yok ve ihtiyaç duyulan bir konu.

Remo

.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
3
Buna ek olarakda kısa bilgide ben paylaşayım Toplayıcı petlerin inventorysi cogalttıgınızda buga girmemesi için ilk defa açılan petlerde karakteri oldugu yere teleport ettiginizde daha buga girmeyecektir eger teleport olmazsa karakter yeni açılan pagelere item konuldugunda gs crashler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.