Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Townda Fortess zamanı olmamasına rağmen kıyafet giyiyor

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
Merhabalar

80 cap db hazırlamak iştemiş tek kale jangan olarak belirledim ve downhang ve hotan taxlarını jangan fortess olarak düzenledim fakat savaş zamanı olmamasına rağmen aşağıdaki resimde görüldüğü üzere bu kıyafeti giyiyor sizce neden olabilir bu arada sadece janganda giyiyor bu kıyafeti diğer regionlarda normal şimdiden teşekkürler
1697725525200.png

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
889
Ödül Puanları
93
Merhabalar

80 cap db hazırlamak iştemiş tek kale jangan olarak belirledim ve downhang ve hotan taxlarını jangan fortess olarak düzenledim fakat savaş zamanı olmamasına rağmen aşağıdaki resimde görüldüğü üzere bu kıyafeti giyiyor sizce neden olabilir bu arada sadece janganda giyiyor bu kıyafeti diğer regionlarda normal şimdiden teşekkürler
Ekli dosyayı görüntüle 17091

guard veya filter kullanıyormusun? deneme amaçlı forumda olan Vplus filterini kurduğumda, varsayılan ayarlar kısmında janganı event bölgesi gibi gösterdiği için janganda bu uniformu giyiyordu..

Oyla 0

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
guard veya filter kullanıyormusun? deneme amaçlı forumda olan Vplus filterini kurduğumda, varsayılan ayarlar kısmında janganı event bölgesi gibi gösterdiği için janganda bu uniformu giyiyordu..
merhabalar sitedeki vplus filteri kurdum filtersiz deneyim teşekkür ederim geri dönüşün için

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
235
Ödül Puanları
43
Merhabalar

Ekli dosyayı görüntüle 17091
filter de region ayarlarında etkinlik kıyafeti aktif janganın region ıd si ekli

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.