Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım TROY/12Sky2 Server Files Source TwelveSky2(KARAHAN)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Maalesef ki orjinal files değil bunlar açıp oynayabilirsiniz fakat açık kaynak kodu olmadığı müddetçe hiç bir işe yaramayacaktır bir değişiklik yaptığınız zaman sisteme işlemeyecektir orjinal database si mevcut bende ama files i bulamadım hala

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,383
Ödül Puanları
113
Maalesef ki orjinal files değil bunlar açıp oynayabilirsiniz fakat açık kaynak kodu olmadığı müddetçe hiç bir işe yaramayacaktır bir değişiklik yaptığınız zaman sisteme işlemeyecektir orjinal database si mevcut bende ama files i bulamadım hala
Kaynak kodlar var zaten derlenmesi lâzım sadece içeriği kontrol ettim ben dediğin gibi bir durum yok.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
indir.png indir (1).png indir (2).png
Asıl olması gereken dosyalar bunlar
Eğer böyle dosyaya sahip iseniz herşeyi gösteririm size yardımcı olurum :)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
CrimsonKing#0998
Discord adresim ulaşabilirsiniz elimden gelen yardımı sağlarım çözemediğiniz yerleri :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.