Katılım
22 Kas 2020
Mesajlar
11
Tepkime puanı
13
Puanları
3
Yaş
26
Konum
İstanbul
Kredi
13.64[TL]
vsro


Merhabalar değerli vsro.org takipçileri,

Phbot Türkçe olması gibi güzel özelliklerinin yanı sıra aslında birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Bunlardan birisi de party buffları. Öncelikle party buffları nasıl atılıyor onu göstereyim.Sırasıyla soldan "Saldırı"ya tıklayıp Parti sekmesine geliyoruz. Ardından İngilizce olarak birçok seçenek geliyor. Burada bütün bufflar bulunmaktadır. Örneğin Force iseniz Physical Buff (Can Akışı - Taşı) ve Magical Buff (Can Akışı - Akıl) birisi fiziksel buff diğeri büyüsel buff veriyor.
CH çarlarında pain atmak isterseniz de Immortal Victor'u (Ölümsüz Galip) kullanmalısınız. Diğerlerini de çeviri yaparsanız kolayca öğrenebilirsiniz.Şimdi de özellikle çok sorulan hatta Phbot kullanıcılarının genelde bilmediklerini gördüğüm bir özelliği göstermek istiyorum. Phbot heal atar mı, Phbot'ta partiye can basma seçeneği var mı?^

Tabii ki Phbot istediğiniz kişiye heal atabilme özelliğini size sunmuştur. Bu ayarları Koşullar sekmesinden yapacağız. Sırasıyla en alttaki Koşullar bölümüne sonra da Oluşturucu sekmesini seçiyoruz.Eğer kısmını Party member HP % (Parti üyesinin HP değeri Yüzde)
Operatör kısmını < yani küçüktür yapmamız gerekiyor.
İlk değer kısmına Parti üyesinin ismini, ikinci değer kısmını ise sayı değerini gireceğiz.
Sonuç olarak karşımıza şu tablo çıkıyor: "Parti üyesinin canı %50'den aşağı inerse;"

Evet, Parti üyesinin canı yüzde elliden aşağı düşerse ne yapacağız? Elbette, can basacağız.

Cast buff on player (Karaktere Buff At) alttan bu seçeneği seçeceğiz. Sonra da "Ekle" ve "Oluştur" diyoruz.
Karşımıza gelen ekranda hangi yeteneği atacağımızı soruyor. Türkçe olduğu için kolayca seçiyoruz.

Bu şekilde tek tek ekledikten sonra sol sekmedeki Koşullar kısmına bakalım. İsim ve buff ayarları doğruysa sorunsuz skill basacaktır.
Dipnot: İsim girerken dikkat edin bazen büyük ı veya küçük L ya da sıfır veya büyük o harfleri kafa karışıklığı yaratabiliyor.

Son olarak böyle bir ekran görüyorsanız başarıyla heal atmayı ayarlamışsınız demektir. Hatta siz botu başlatmasanız bile Koşullar kısmı bottan ayrı çalıştığı için her türlü can basacaktır.

Sormak istediğiniz sorular varsa yanıtlamaktan memnuniyet duyarım.
SroTurkiye.com Admini, bol exp'ler diler. 

AleriyaSama

Player Support
.
Katılım
12 Ocak 2019
Mesajlar
1,762
Tepkime puanı
829
Puanları
113
Konum
Turkey
Kredi
4.26[TL]
Bilgilendirme için teşekkür ederiz çoğu kişinin işine yarayacağına eminim :)
 
Üst