Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Udemy'de İngilizce Ögrenmek İsteyenler Veya Çok İleri Seviyeye Getirmek İsteyenler .

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba Arkadaşlar Sıfırdan Veya İngilizce'sini Çok ileri seviyelere taşımak isteyenlere daha dogrusu hiç bilmiyorsa ögrenmek isteyenlere Udemy'de Benimde İngilizce egitimi gördügüm Ders Veren'i paylaşmak istiyorum Gönül rahatlıgı ile kayıt olabilir kurs görebilirsiniz En ince ayrıntısına kadar Egitmen anlatmaktadır Faydalı olacagını düşündügüm için paylaşmak istedim Teşekkürler .

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Merhaba Arkadaşlar Sıfırdan Veya İngilizce'sini Çok ileri seviyelere taşımak isteyenlere daha dogrusu hiç bilmiyorsa ögrenmek isteyenlere Udemy'de Benimde İngilizce egitimi gördügüm Ders Veren'i paylaşmak istiyorum Gönül rahatlıgı ile kayıt olabilir kurs görebilirsiniz En ince ayrıntısına kadar Egitmen anlatmaktadır Faydalı olacagını düşündügüm için paylaşmak istedim Teşekkürler .

nasıl ne konuma geldin şuan bende düşünüyorum çünkü

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Ben şuanda 7.Dersteyim fakat devamlı gördügüm dersleri tekrar ederek gidiyorum acelem yok yavaş yavaş kavraya kavraya ögrene ögrene gidiyorum Tavsiye ederim pişman olmazsın .

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
+ Olarak Hocanın Eklemiş Oldugu Kelimeler VS Birçogu Şuan'ki Verecegim Linkte Mevcut Daha iyi Ögrenmemiz Açısından

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.