Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Uniq Spawn

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
ben yaparım ya mesela 20 nokta ya bunu Tg gibi 11 nokta yaprım 11 karakter acar yaprım 10 dk mı alır böyle :) deneyim bi baklm teşekkür ederim

F

forsa04

Merhaba Arkadaşlar öncelikle Herkesin Kandili mubarek olsun Hayırlı iftarlar
Arkadaşlar Mesela Server a Yeni Bir Uniq Ekledim fakat Tek spawn noktası değilde
Normal Uniqler Gibi Her öldüğünde Farklı bir Spawn'da doğmasını nasıl ayarlaya bilirim
anlaşilan unique spawn içinde bir uygulama yapmak lazim pc tamirden gelsin unique spawn mob spawn programi yapar paylaşırım

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Dostum yapacağın tek şey TG yi örnek alıp kopyala yapıştır yapmak. Niye uğraşıyorsun ki ? :) Değiştireceğin tek şey doğuş süresi idler ve mobun id si kulağı normal tutmak varken farklı yoldan yanlışa gidiyorsun :D

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Toplu alanlara mob spawn yaptirmak için 20 tane farklı karakteri 20 farklı koordinata götürüp kullanabileceğin bir kod o. Uniqueyi spawn için o kadar uğraşmana gerek yok.
başkan mesela 20 karakter ya senin dediğine gelirsem 5 char aktif acsam 20 Charname yede o 5 ini versem mesela test1 test2 test3 test4 test5 bunu 4 etap tekrarlasam charname20 ye kadar sonucta region alacak ayni regiona atma şansı artar sadece cakışma olurmu ?

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Dostum yapacağın tek şey TG yi örnek alıp kopyala yapıştır yapmak. Niye uğraşıyorsun ki ? :) Değiştireceğin tek şey doğuş süresi idler ve mobun id si kulağı normal tutmak varken farklı yoldan yanlışa gidiyorsun :D
ben bunu tek seferde yapmak istiyorum sadece 1 uniq icin değil de birden fazla icin başkan maksat zaman gecirmk yasak ta zaman gecmiyor birşeylerle uğraşmak lazm

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.