Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Unique Attack Sorunu

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar,

Isis,neith,anubis,selket,demon,roc gibi uniquelerin hp sini def ini vs. değiştirdim tek sıkıntım attackları hala çok fazla, refskill den düşüreceğimi biliyorum fakat, bulamıyorum hangi skiller olduğunu kolay yolundan query si varsa hepsini lord param. göre ayarlıcam. bilen bir arkadaş query i buna göre atarsa sevinirim teşekkürler.

Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Yanlış hatırlamıyorum diye düşünüyorum. Param5 Param6
Evet yanlış hatırlamıyorum. Aşağıdaki select kodu sana job uniquelerinin skill atacklarının değerlerini verir ve Lord Yarkanı. Select kodu ile hangi mobların skill değerlerini düşürmek istiyorsan onların kodlarını yaz ve arat. Param5 ve Param6 kısmında 3 5 10 50 gibi sayılar çıkarsa onlar farklı debuffların onları karıştırma yüksek çıkan rakamlar damage ile alakalı. Aşağıdaki 2 kod ile işini rahatça halledebilirsin. Yedek almayı unutma.

Update kodu şuan Lord Yarkan skill damagelerine ayarlıdır. Hangi mobun skillerinde oynama yapacaksan 'MSKILL_SD_ISIS_ATTACK01' bu kısmı değiştirmen gerek.

select ID,Basic_Code,Param5,Param6 from _RefSkill where Basic_Code like '%MSKILL_TK_BONELORD_ATTACK%'
or Basic_Code like '%MSKILL_SD_ISIS_ATTACK%' or Basic_Code like '%MSKILL_SD_NEITH_ATTACK%'
or Basic_Code like '%MSKILL_SD_ANUBIS_ATTACK%' or Basic_Code like '%MSKILL_SD_SELKIS_ATTACK%'

update _RefSkill SET Param5=3747,Param6=4316 where Basic_Code = 'MSKILL_SD_ISIS_ATTACK01'

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
@JCarlsberg doğru hatırlıyosun onda sıkıntı yok ben uniquenin kullandığı skilleri nasıl bulcam onu sordum. teşekkürler

Oyla 0
Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Mobun her skilli farklı damage değerine sahip. O yüzden bir mobun vurduğu tüm damageleri değiştirmen gerek. Ama dediğim gibi buff değerlerini değiştirme yanlışlıkla 5-100 arası param kodları bufflar ile ilgili onları bozma sen sadece rakamı yüksek olanları değiştir. Param5 ve Param6`da

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.