Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Unique Kesince Client kapanıyor. neden olabilir ?

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar Unique kestigim zaman clientles oluyor char . öldüğünü görmeden client gidiyor. bottaysam clientles oluyor. normaldeysem client kapatıyor.

Çözüm
localde denediğinde zaten sorun olmaz aggro efektin eksiktir particles pk2 göremeyincede hata verebilir media.pk2 de iconu eksiktir misal sallıyorum aktif etsende birşey deişmez eksiktir misal :D particles.pk2 başka srodan alıp dene aktif maxiguardlı bi svnin dene mobu kesmeyi gereksiz yazmışta olabilirim alakası olmayan şeyler :D
SORUNSUZ.jpg

Guarddan DPS vsvs 5.6 tane yer vardı onları deaktif edip gs-shard restledim düzeldi.
guard.jpg
ama şimdi tek tek denicem hangisi sorun yaratıyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Adsız.jpg

guardda bunu deaktif ettim. gs-shard restledim. SORUN ÇÖZÜLDÜ. nedenini bilmiyorum ama bundan kaynaklıymış.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,210
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar Unique kestigim zaman clientles oluyor char . öldüğünü görmeden client gidiyor. bottaysam clientles oluyor. normaldeysem client kapatıyor.
skilleffect.txt de bu SYSTEM_AGGRO service 0 oluyor genelde başındaki sayı 1 olarak değiştir

1667680086667-png.14488

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,210
Ödül Puanları
113
Her Unique'de.

Ekli dosyayı görüntüle 14877
bende de böyle şuan.

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Local de denedim sorun yok herhangi birşey olmuyor. sanırım guard da aktif ettigim birşey yüzünden.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,210
Ödül Puanları
113
Local de denedim sorun yok herhangi birşey olmuyor. sanırım guard da aktif ettigim birşey yüzünden.
localde denediğinde zaten sorun olmaz aggro efektin eksiktir particles pk2 göremeyincede hata verebilir media.pk2 de iconu eksiktir misal sallıyorum aktif etsende birşey deişmez eksiktir misal :D particles.pk2 başka srodan alıp dene aktif maxiguardlı bi svnin dene mobu kesmeyi gereksiz yazmışta olabilirim alakası olmayan şeyler :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
SORUNSUZ.jpg

Guarddan DPS vsvs 5.6 tane yer vardı onları deaktif edip gs-shard restledim düzeldi.
guard.jpg

Adsız.jpg

guardda bunu deaktif ettim. gs-shard restledim. SORUN ÇÖZÜLDÜ. nedenini bilmiyorum ama bundan kaynaklıymış.

Oyla 0
Çözüm

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,913
Ödül Puanları
213
Ekli dosyayı görüntüle 14878

Ekli dosyayı görüntüle 14879

Ekli dosyayı görüntüle 14880

Çözümü paylaştığın için teşekkürler.
@sarkolata belki sebebini iletebilir.
Belki veri tabanına veya Maxiguard klasörlerine ya da ilgili prosedüre eklenmesi gereken bir şey vardır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
Unique Target'ı Aktif Et kapatman yeterli olacaktır aynı sorunu ben de yaşadım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.