Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Unique Skill Ayarı

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar, Paylaşım - Vsro Zombie Unique linkteki uniq'i ekledim 80 level yaptım fakat skilleri seth'e ayarlıydı giant atıyordu 109 level onu bitirmek için ve asıl amacım bu skilleri medusa gibi düzenlemek olduğu için skillid'leri medusanınkiler gibi yaptım. Bir nuker atma skilli kullanıyor o sırada medusanın taş etme beyazı ortaya çıkıyor fakat range'i normalin çok çok üstünde. Ve diğer skiller damage vurmuyor. Bunu nasıl çözebilirim ? Yol gösterebilecek birisi olursa sevinirim. Yani şuan için medusanın taş skilli çalışıyor beyaz alanın range'i düşürülecek ve diğer skillerin damage atması sağlanacak.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,960
Ödül Puanları
113
Konu hakkında bilgisi olan var mı? :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
kanka paramlarla alakalı mesela mag ataklar genelde 5-6paramlarda olur ondan sonrada akabınde mesela 110level stunu 11dir onu 8level yaparsın ornek verıyorum sadece deneme yanılma ıle yapabılırsın ben boyle boyle 110skıllerını 100levele uyarladım eğer yapamayacak olursan lordun skillerini manuel kopyalayıp verebılırsın daha basit

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba kardeşim refobjchar tablosundan default_skil1 serisindeki skill id lerini refskill tablosunda var olan herhangibi bir uniq skill id sini alarak ekleyebilirsin...

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Hepsini denedim de bir türlü çözüme varamadım lord skilleriyle değiştirdiğimde de attack yapmama sıkıntısı yaşadım. Uniq'i değiştirmeye karar verdim. Teşekkürler ilginiz için.
refobjchar default skill bütün verileri temizle yeni skill ekle düzelir

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.