Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Uniqueden Drop %400 yanmış item kaldırma

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
normalde bu yola başvurmazdım ama başka çare bulamadım roctan mesela drop aşırı derecede fazla düşüyor ve ben bunu bir şekilde çözdüm roc lvl dbde 101 lvl olarak yaptım
normalde mediada 100 lvl olarak gözüküyor dropta düşmüyor çünkü normal item drop karşılığı bende 0 olarak yapılmış bundan yana bir sorun yok ama sorun şurda başlıyor yanmış item düşünce 11 dg yanmış item geliyor 100 lvl çektiğimde roc'u bu seferde 100 taneye yakın normal item ve yanmış item atıyor rastgele yanmış itemleri eğer droptan kaldırırsam sorunu çözmüş olacağım veya başka bir seçenek var mıdır

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Tıkla bu konu anlatımında detaylı içerik paylaşımım mevcut buradan yola çıkarak görseller ve tablo kontrol ile Roc yada farklı param Özelliği taşıyan Uniqeuelerden nyaık item düşmesini engelliyebilirsin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.