Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü User siliniyor yardim

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
SSL YAPIK DEGIL ONDAN kaynaklanabilir mi ki sadece user tablosu silin di
mutlaka erişimi vardır akıllının biri saldırı yapıyor olabilir olabilecek olasılıklar 1433 portu veya 1433 özel ipye izin veya trigger

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
13
IIS portu açık diyorum o yüzden tb user silinmiş olabilir açıklı server ararken arada kaynamış olabilirsin.

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhaba. indirdiğiniz database de triger diye bir virüs var yada kullanıdıgınız site dosyalarınızda. Teamwiwer uygulamasını düşünün team wiwer kapalı ama windows arka planda açık oldugunu düşünün ve bilgisayarınıza sizden izinsiz ve habersiz baglanılıyor windows da 2 ekran cıkıyor triger virüsü oldugu için arka plan oynatmaları kapalı yani bu ne anlama geliyor 1 windowsu 2 kişi kullanıyor 1. sen 2. ise triger virüsünü oluşturan yazan hacker bunu önleyebilmek için ise çözümünü şöyle önerebilirim. windows virüs koruma programlarını kullanarak tam tarama yaparak triger virüsünü ortadan kaldırabilirsiniz yada ben işimi garanti etmek istiyorum indirdiğim dosyaların farkındayım bir daha indirmem gerekiyor diye düşünüyorsanız kesin çözüm olarak en yakın bilgisayar tamircinize Format talep etmek olacaktır.
Triger virüs kodlamasını zamanında cok denemiştim.

Saygılarımla ❤
vSRO - Thanatos​

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
merhaba. indirdiğiniz database de triger diye bir virüs var yada kullanıdıgınız site dosyalarınızda. Teamwiwer uygulamasını düşünün team wiwer kapalı ama windows arka planda açık oldugunu düşünün ve bilgisayarınıza sizden izinsiz ve habersiz baglanılıyor windows da 2 ekran cıkıyor triger virüsü oldugu için arka plan oynatmaları kapalı yani bu ne anlama geliyor 1 windowsu 2 kişi kullanıyor 1. sen 2. ise triger virüsünü oluşturan yazan hacker bunu önleyebilmek için ise çözümünü şöyle önerebilirim. windows virüs koruma programlarını kullanarak tam tarama yaparak triger virüsünü ortadan kaldırabilirsiniz yada ben işimi garanti etmek istiyorum indirdiğim dosyaların farkındayım bir daha indirmem gerekiyor diye düşünüyorsanız kesin çözüm olarak en yakın bilgisayar tamircinize Format talep etmek olacaktır.
Triger virüs kodlamasını zamanında cok denemiştim.

Saygılarımla ❤
vSRO - Thanatos​
Db trigger konusunda temiz. 2012-13 den beri arşivimde olan DB. Başlamadan önce saten tüm trigger kontrollerini yaptım.
2 tane isro dan kalma pay_log ve smc_log tutması için tetikleyici triger mevcut.
Siteyi reklam verdikten sonra o gece oldu saldırı. muhtemelen IIS portlarından birisi üzerinden oldu. SSL serf. almak için portları kapatmamıştık. O işlemide hallettikten sonra. Şuan tüm portları kapattık ama tam emin olmak için yardım talebinde bulunduk.

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
portlar ve triger i temizlediyseniz sorunu çözüldü olarak değiştirebilirsiniz çünkü başka bi ihtimal verilmiyor sızmalara genelde ya port'dan yada triger vb. virüslerden meydana gelmektedir.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,170
Ödül Puanları
113
yaw yeter ne triggeri ne virüsü IIS portunu açık bırakmıştı.
SRO_VT_ACCOUNT; truncate table TB_User --

• Beğendim
Tepkiler: SQL
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
yaw yeter ne triggeri ne virüsü IIS portunu açık bırakmıştı.
SRO_VT_ACCOUNT; truncate table TB_User --
Portları şimdi kapattım ISS açık sadece web site sunucuda olduğu için :'/
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Onu kapatmadım :'(

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.