Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Duyuru Üyelik alımı kapandı, davet kodlu üyelik dönemi anketi!

Sizce vSRO.ORG Davet Kodlu üyelik sistemine geçmeli mi?

• Evet, geçmeli.

Oy: 29 90.6%
  • Hayır, geçmemeli.

Oy: 3 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    32

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605

Merhabalar değerli vSRO.ORG üyeleri,

Aldığımız bir takım sebeplerden dolayı geçici olarak yeni üyelik alımlarını durdurmuş bulunmaktayız.
Yeni üyelik alımlarını elbette açacağız ancak bunun için bir takım daha gereksinimler olacak. Bu gereksinimler, kişinin foruma neler katacağı veya ne için burada olduğu ile alakalı olacak özellikle ve spam üyelik alımlarının da önünü kesmiş olacağız.

Bu şekilde karar almamıza bir sebepte,
sosyal medya da veya bazı ortamlarda arkamızdan sallayıp, sallayan kişilerin de forumculuğa yeni girmiş gamegami'nin şuan da tanıtım alanlara bir şey yapmadığını veya yapmayacağını zannedip tanıtım yapan.
Forumumu reklamla doldururum gamegami höt diyince uçar giderim kafasıyla bir şeyler yapmaya çalışan kişiler olup.
Bu forumdan bir şey ÇALIP kendileri yapmış gibi gösteren, kategori isimlerine kadar çalan, kategori resimlerine kadar çalan (halbuki vsro.org logosu o) kişilerdir.

Davet kodlu üyelik sistemi, forumun gelişmesini engelleyebilir ve aktif üye sayısını düşürebilir ancak ziyaretçi sayısı artacaktır.
Uzun vadede hedeflenen;
Bu çapulsuzların önüne geçmek.
Hem sizlerin, hem bizlerin hakkını koruyup özellikle üyeliklerimizi ayrıcalıklı bir hale getirmek.
Kaliteli bir kitleye ulaşmaktır.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ankete katılıp, fikirlerinizi konu altında beyan edebilirseniz çok seviniriz.

VSRO.ORG Yönetim Ekibi

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Yanlış hatırlamıyorsam xenforonun desteklediği sms onay ve tc kimlik onay sistemleri vardı, bu şekilde olursa daha sağlıklı olur.
SMS Onay sistemi aktif ama zorunlu değil, TC Kimlik doğrulama kısmı ciddi sorumluluk getiriyor. :)
SMS Onay zorunluluğu evet olmaz değil, yurt dışı kullanıcılardan sorunlar oluyor onu aşabilirsek. Evet mantıklı.

Önerin için çok teşekkür ediyorum hacım.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
605
Ödül Puanları
93
Merhaba Benim düşüncemde geçilmesinden yana ama şöyle bir önerimde var. Aylık Üyelikler Aktif Edebilirsiniz. Sitenin gelişmesi için katkıda bulunurlar ve bu siteden faydalanmış olurlar.

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar Mirac Hocam;
Son Yaşanan Gereksiz Muhabbetlerden Sonra Bence Geçilmeli Tüm Gereksiz ve Alt Hesaplar Silinmeli Temiz Bir Şekilde Yapılandırılması Mantıklı

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Bence ücretli üyelik olması lazım, fakat paylaşım yapanlarında ödüllendirilmesi lazım illa para değilde rank sistemi vs gelebilir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.