Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Uyumsuzluk 120 cap Bilgi

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Bu konu hakkında biraz tartışalım arkadaşlar.

Bildiğim kadarıyla vsroda 120 cap için mirror (ayna boyutu) kapalı ve içerisindeki tüm moblar deaktif durumda.
120 cap hazırlayanlar genel olarak pvp hazırladıkları için alexandra ile yetiniyorlar. Şimdi;
120 cap emek olarak server projesi hazırlanmaya kalkıldığında ne tip hatalar ile karşılaşırız misal, mob sayısı fazlalığı alabiliriz çünkü 1den 120 ye kadar moblar olacak ve 111 den sonrası için extra mob slot olacak.
Bir diğeri ayna boyutunu hatasız ve aktifleştirilebilir durumdamıdır?
Skilleri hiç denemedim o konu hakkında da bilgi verebilirsiniz.

Amacım burada beyin trafiği yapmak hatalara çözüm üretmek veyahut, karşılaşabileceğimiz hatalar.
Herkesin yorumuna, düşüncesine ve tecrübesine açığım. Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bunu sadece merak ve bilgi için açtım.

İyi geceler.

Saygılarımla,

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Hatırladığım eksiklikler;
1. _Refskill verileri eksik ve orjinalden çekildiği zaman bazı param değerleri vsro tarafından desteklenmiyor.
2. 111+ moblarında da eksiklik var.
3. Mirror Dimension tamamen deaktif durumda regionların eklenmesi gerekiyor.
4. İlk 3 adım için client üzerine gerekli eklemelerin yapılması gerekiyor.
5. Mirror dimendion spawn'ları hiç yok sıfırdan komple eklemek gerekiyor.
6. Jupiter alanı için bazı teleport noktaları db de mevcut ama hatalı tamamen düzeltilmesi gerekiyor.

Özetle şunu belirtmek isterim ki tüm bunlar yapılmış olsa bile tamamen uyumlu olamıyor vsro yeteri kadar desteklemiyor. Ek olarak mirror dimension içerisinde sorunlu regionlar var spawn açısından sorun oluşturuyor.

120 cap yapmak istiyorsan en güzel yol csro üzerinden edit yapmak, çünkü csro yukarıda saydığım özelliklerin hepsini destekliyor

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Hatırladığım eksiklikler;
1. _Refskill verileri eksik ve orjinalden çekildiği zaman bazı param değerleri vsro tarafından desteklenmiyor.
2. 111+ moblarında da eksiklik var.
3. Mirror Dimension tamamen deaktif durumda regionların eklenmesi gerekiyor.
4. İlk 3 adım için client üzerine gerekli eklemelerin yapılması gerekiyor.
5. Mirror dimendion spawn'ları hiç yok sıfırdan komple eklemek gerekiyor.
6. Jupiter alanı için bazı teleport noktaları db de mevcut ama hatalı tamamen düzeltilmesi gerekiyor.

Özetle şunu belirtmek isterim ki tüm bunlar yapılmış olsa bile tamamen uyumlu olamıyor vsro yeteri kadar desteklemiyor. Ek olarak mirror dimension içerisinde sorunlu regionlar var spawn açısından sorun oluşturuyor.

120 cap yapmak istiyorsan en güzel yol csro üzerinden edit yapmak, çünkü csro yukarıda saydığım özelliklerin hepsini destekliyor
Anladım yorumun için teşekkürler. Bende bir çok sıkıntıyla karşılaşılacağını biliyordum fakat netleştireyim dedim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.