Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü v Sro Port

S3XPER

.
Alınan Beğeni
95
Ödül Puanları
28
Sanal Bi Sunucuya v Sro Kurucamda Portları Açmam Lazım Galiba Bilgisi Olan Portları Bana Bi Yazabilirmi Acaba ?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Portları firewall üzerinden açıyorsunuz , Entry2 , Entery7 izin verin geriye kalan tüm portları bloklayın . Güvenlik duvarındaki kalkanları üst seviyede tutun.

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Kguard Acın Üste Kurulum Yardımcısı buton var ona tıklayın srNodeData kguard okutun clientinizin giriş portunu yazsın örnek 15779 client portu Otomatik olarak Cıkartır size

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

Kguard Acın Üste Kurulum Yardımcısı buton var ona tıklayın srNodeData kguard okutun clientinizin giriş portunu yazsın örnek 15779 client portu Otomatik olarak Cıkartır size
guard falan kullanmıyor arkadaş direk düz oynamak için port açmayı anlatmanı istemişti senden güvenlik duvarından

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,695
Ödül Puanları
605
Cert dosyaları içindeki SrNodeData.ini dosyasındaki entry 2 ve entry 7 portlarını açın. :)

Oyla 0

S3XPER

.
Alınan Beğeni
95
Ödül Puanları
28
@Spare Dün Arkadaş Portal En Son Bilgisayara Bağlandığında vds Gitmişti Pc GG ? O Kadar Sql Felan Pc yi Sildik Yeniden Yükledik :D
Ama Olsun Birşey Olmaz Tekrar Tekrar İyi Geldi Video İzleyerek Kurmuştum Şimdi Herşey Aklımda :D

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,695
Ödül Puanları
605
@Spare Dün Arkadaş Portal En Son Bilgisayara Bağlandığında vds Gitmişti Pc GG ? O Kadar Sql Felan Pc yi Sildik Yeniden Yükledik :D
Ama Olsun Birşey Olmaz Tekrar Tekrar İyi Geldi Video İzleyerek Kurmuştum Şimdi Herşey Aklımda :D
Tekrar iyidir, tekrar yaptıkça öğrenir, unutmaz, video'ya ihtiyaç duymazsınız. :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.