Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Satış Veritabanı Satış ve Edit Hizmeti - vSRO.org Özel Fırsat

Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
Merhaba,

Daha önce işletilmiş ve sadece clean boşta duran veritabanlarını satışa sunuyorum. Çoğu server sahibi edit yaptıracak kişi bulamıyor veya (Facebook) üzerinden saçma sapan fake hesaplara para yatırıp mağdur oluyor. 2 Senedir çok nadir kişilere edit ve server desteğinde bulundum. Bununda sebebi 500 TL verip server açacağım ve bu da kaliteli olacak kafa yapısından gına gelmesidir.

Yaz dönemine kadar sadece Logo Afiş Görsel + Veritabanı + Edit desteği vereceğim. Sunucu + Guard desteği vermiyorum. Sadece öneride bulunurum. Veritabanı ve Server sorunları ile sadece ben ilgileniyorum. Veritabanı satıldı ilgilenmiyorum gibi bir şey söz konusu değil. Yeni etkinlik yada özellik ekletmek isterseniz tekrar bana ulaşabilirsiniz...

İstediğiniz tüm serverların bire bir kopyasını yaptırabilirsiniz. Serverların afiş ve clientini göndermeniz yeterlidir.

Veritabanı satışı yada özel editlerin detaylarını görüşmek için özel mesaj atabilir veya numaranızı gönderebilir telefonda görüşebiliriz.

Bir kaç server referansı

Vsro.org Üyelerine Özel Veritabanı Kampanyası !
En son hazırladığım veritabanı satışını siz değerli Vsro.org üyelerine özel fiyata sunuyorum. Daha önce 1 sefer kendime kullandığım ve en fazla 1800 Player gördüğüm.
Veritabanı stabil ve sorunsuz çalışmaktadır. Satın aldığınız takdirde istediğiniz çoğu düzenleme ÜCRETSİZ yapılacaktır. NPC item ekleme + Kervan rate vb çoğu edit tarafımca ÜCRETSİZ sağlanacaktır. Şuanda veritabanı Clean olarak hazır halde duruyor. Rate Drop NPC Düzen vb tüm işlemler sizin isteğinize göre düzenlenecektir.

Tüm satışta olan veritabanları tarafıma aittir. Hepsinin ID, Link, Name vb Tüm detayları düzenli ve sıralıdır. Forumlardan olduğu gibi kopya yapıştır değildir. DbToMedia programını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz "Crash" almanız söz konusu değildir. CharData ItemData SkillData dilediğiniz hepsini komple alıp cliente entegre edebilirsiniz.

Oyunda mevcut tüm prosedürler veritabanı kısmında düzenli şekilde yer almaktadır. SRO_VT_ASKAR ve SRO_ASKAR_SYSTEM adında 2 adet harici veritabanı mevcuttur. Bunların biri Askar Botunu kontrol eder diğeri oyunda yer alan prosedürleri. Kolayca erişebilir ve düzenleme yapabilirsiniz.

Daha fazla detay için özelden ulaşabilir yada arayabilirsiniz...

Askar Veritabanı v3.2 Fiyat - 650 ₺

Ücretsiz Sunacağım Etkinlikler

Sadece bu veritabanı satışına sunduğum özel bir fırsat daha ! Aşağıdaki Event`lar ücretsiz stabil şekilde eklenecektir.
  • Survival Event
  • Wanted Hero Event
  • 3MOBS Event
  • LMS Event
Askar Veritabanı v3.2 Kısaca Detaylar
  • 100 Cap / Only Chinese
  • Başlangıç Level / Rate / Drop Ayarları Ücretsiz Düzenlenir
  • 10DG Clean & Sos Arası +1 Denge / Sos ile Moon Arası +2 Denge Hazır Eklenmiştir.
  • 1-9 DG Auto Ekipman Sistemi Eklidir.
  • Perma Buff Sistemi Hazır Eklidir. (Otomatik CH Skill Buff Kullanımı)
  • 1-15 DG Sos ve Moon Model Switcher Hazır Eklidir. (Sırf Şunu Dışarı Yaptırsanız 250 300 Lira İsterler ?)
  • 5 Adet Yeni NPC / Stone + Avatar + Donate vb İtemler Yer Almaktadır. İsteğe Göre Ücretsiz Düzenlenir.
  • Survival / Madness / LMS / Samarkand JobWar / Garden / vb tüm haritalar hazır. İsteğe Göre Ücretsiz Düzenleme Yapılır.
  • Luck Box / Skill + Stat + Pre + Bless + Guild + Job vb Tüm Reset Scrollar + 6 Dakikalık Alchemy Boost vb Tüm Itemler Eklidir.
  • Yeni Toplama ve Atak Petler (Pokemon vb) + Pet2 Tüm Gerekli Itemler Hazır Eklidir.
  • Buff Job Suit % Wings + Özel Buff Kanatlar Hazır Eklenmiştir.
  • 100+ Hwan Title Scroll Eklenmiş NPC`de Yer Almaktadır.
  • Özel Bir Çok Avatar Veritabanında Mevcuttur.
  • INT STR Unique vb Özel Moblar Veritabanında ve Oyunda Eklidir. (Örnk) STR TG URU vb Spawn Noktalarında
  • Günde En Az 1 Adet Sos Düşecek Şekilde Drop Ayarı Hazır Eklenmiştir.
  • Silk Scroll + Model Switcher + Reset Scroll vb Tüm Scrolların (Kimin Ne Zaman Kullandığına Dair) Log Tutması ve Kolayca Takip Edebilmeniz
Hazır Veritabanı Satışı
Aşağıdaki veritabanlarının detaylı afiş ve bilgileri için lütfen özelden ulaşınız. Aşağıdaki satışlardan sonra bazı editler ücretsiz sağlanacaktır detaylı bilgi verilir.
  • Demans Online 100 Cap - 400 ₺
  • F5 Online 110 Cap - 300 ₺
  • Selectra Online 80 Cap - 600 ₺
  • Askar Online Season IV - 800 ₺
Standart Clean Veritabanı Satışları
Aşağıdaki listede yer alan CAP veritabanlarında 100+ Avatar -- 200 Title -- 5 NPC -- 5 Yeni Arena -- Reset Scrollar vb ihtiyacınız olan herşey mevcuttur. Daha önce server açılmamıştır. Sadece benim hazırladığım CAP veritabanlarıdır. İstediğiniz değişiklikler atacağınız listeye göre hazırlanıp teslim edilir.
  • Clean Veritabanı Satışı - 150 ₺
  • 80 Cap Veritabanı Satışı - 350 ₺
  • 100 Cap Veritabanı Satışı - 400 ₺
  • 110 Cap Veritabanı Satışı - 500 ₺
Genel Veritabanı Satışları
Aşağıdaki listede yer alan veritabanları daha önce işletilmiştir. Hepsi minimum 1200 player oynattı. Hepsinin son hali rar olarak arşivde bulunmaktadır. Her hangi bir bug sorun söz konusu değildir. Hepsi minimum 2 kale savaşı görmüştür. Satın aldığınız takdirde istediğiniz değişiklikler atacağınız listeye göre hazırlanıp teslim edilir.
  • 80 Cap Veritabanı - 600 ₺
  • 100 Cap Veritabanı - 700 ₺
  • 110 Cap Veritabanı - 800 ₺
  • 120 Cap Veritabanı - 600 ₺
Vsro Ücretli Hizmetler
Aşağıda bir kaç edit için fikir verecek fiyat listesi eklenmiştir. Toplu edit işlemleriniz daha uyguna gelecektir. Yaptırmak istediğiniz editlerin listesini bana özelden iletebilirsiniz.
Günün tüm saatlerinde (sabah gece farketmez) bana kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Mevcut serverlarınızda sorun bulma ve fixleme
  • Mevcut serverlarınıza yeni map + yeni kervan yolu + model switcher vb dilediğiniz tüm editlerin yapılması
  • Mevcut serverlarınızda Lag + Delay Fixleme & İhtiyaca göre 1 Makinede 5 Agent 5 GameServer çalıştırma

• Yeni 8 adet map ve moblarını ekleme - 200 ₺
  • Yeni kervan yolu ekleme - 100 ₺
  • Yeni 10 adet görev ekleme - 100 ₺
  • Yeni Pet ve Pet2 ekleme - 150 ₺
  • Bağdat ve Shambhala ekleme - 250 ₺
  • Model Switcher 1-15 DG arası - 200 ₺
  • Sos silahlar arası +1 yada +2 dengesi ayarlama - 350 ₺
  • CH/EU Skill editleri ve bug fixleme - 150 ₺
Genel Veritabanı Görselleri

K1KnoJ.png

WvRbTH.png

xF3fkv.png

SVw1DQ.png

lSD5vQ.png

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
İlgi gösteren herkese teşekkürler.

/Konu güncellendi.
/F5 Online ve 80 Cap Clean veritabanları satılmıştır.

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
I already have a database, I wanted you to charge me how much to add mercenaries on VSRO and add 1 global color

Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
Askar v3.2 Database ilk satışını gerçekleştirdi.

/Konu güncel

Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
Tüm özel mesajlara geri dönüş sağlanmıştır.

120 Cap veritabanı ilk satışını gerçekleştirmiştir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.