Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VIP SRO | 125 CAP DB & Client (110 Cap Editli, 11 Yıllık Fixed Database)

Alınan Beğeni
67
Ödül Puanları
28
Eline saglık Ahmet olması lazımdı sahibi tam bir arap köpegi ayrıyetten paranında köpegi.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Eline saglık Ahmet olması lazımdı sahibi tam bir arap köpegi ayrıyetten paranında köpegi.
Evet sahibi Ahmet. Bu konu ayyuka çıktığından beri hakkında bir çok söylem duydum.
Öncesinde iş yaptığım kimseyi araştırmam, ben hizmet sunarım ve benim bu piyasa da bir ismim var.
Bu sebepten, sadece bu arkadaşa özel ödeme almadan iş yapıyordum. Her yıl düzenli olarak gelir, işi yaparım kafasına göre ödemeyi yapar.
10 günü aşkındır bu son iş için kendisinden ödeme almayı bekliyorum ve hiç bir mesajıma cevap vermemekle birlikte sabah akşam DC'sinde oyuncularla konuşuyor, oyununu satmaya çalıştığını söylüyor, yorulduğunu belirtiyor falan.

Kendisine yaptığım tüm işlerimin, her işim de olduğu gibi garantisi daimi olarak vardır.
Bahsi geçen son işte (110 Cap) büyük emek harcadım.
Hafta tatilim olmasına rağmen sabah 10-11'de kalkıp, sabah 4-5'e kadar iş yapardım.

OVH'den sunucu aldırdık, kurulumunu dahi @sarkolata 'ya ricam ile yaptırdık.
Guard süresi bitmesine yakın, Sarko'ya edit için müsade etmesini istedim ve bunu bile yaptık.

Lakin arkadaş, 3-5 arap için karakterinden, kişiliğinden vazgeçecek kıvamda.

Bu durumu da DC'sine yazdım, olan oyuncular da zaten bıraktı.

Ben halen daha uzlaşma noktasındayım fakat kendisi DB'lerini çaldığımı söyleyerek kendisini haklı çıkartmaya çalışıyor.

Bu DB'ler 125 Cap DB'si üzerinden tarafımda tamamen fixlenip 110 Cap yeni projesi için yapıldı.
OVH'den aldığımız makinaya 120 Cap kurmak istemesi üzerine kendisinin bilgisi ve isteği dahilinde tarafıma yedeklendi ve 110 Cap için yeni sunucu alıp, oraya aktarılacaktı.

Yedekler bu yüzden bende bulunuyor. Uzlaşma sağlandıktan sonra (ki bunu isterse) DB, Client, Files kendisine direkt olarak teslim edilip, tarafımdan silinecektir.

Ben hiç bir işimin yedeğini teslimden sonra elimde bulundurmam.

Tüm çalışmalarım, zamanında sroloji (F8 Games Ekibi) tarafından paylaşılan Clean DB & Client düzenlemelerim ile yapılır.
Müşteriye özel editlenip teslim edilir ve silinir.

Kendimi, işimi, karakterimi ve iş disiplinimi beni tanıyan bilir.

Konu buraya geldiği için üzgünüm fakat 5K₺ edit ücreti var.
Bundan vazgeçip kendimi üzeceğime, DB ve Client'i paylaşırım herkes faydalansın bu ve bunun gibiler de piyasadan yok olsun.

Alınan Beğeni
67
Ödül Puanları
28
ben 5 yıl oynadım bu karektersizin serverinde türk playern anasına karısına kızına sövüp ban atan bir karektersiz.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Umarim uzlasma saglanir ve emegini alirsin.
Teşekkürler ben de aynı görüşteyim fakat Ahmet bey uzlaşmaktan yana daha çok farklı kelimelerle hitap etmeyi seviyor farklı bahaneler buluyor farklı sebepler sunuyor fakat tüm konuşmalar tarafımda kayıtlı olduğu için içim vicdanım rahat desteğiniz için teşekkür ederim ben her zaman uzlaşmaktan yanayım kimsenin emeğinin çöp olmasını hiçbir şekilde istemem

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Server sahibi tarafıma ulaşıp ödeme konusunda herhangi bir şekilde uyuşma sağlamazsa
tüm veriler burada paylaşılıp ifşalanacaktır.

125 Cap DB üzerinden yeni serverı olacak olan 110 Cap Fix şekilde paylaşılacaktır.
Dileyen, tekrardan 125 Cap'e çekebilir, dileyen içerisinde ki binlerce veriyi kendisine aktarabilir, dileyen faydalanabilir.

Prosedür, mob, skill, dress vb. aklınıza gelebilecek her şey ile dop dolu (patlak ama sayemde dolu) bir DB'dir.

Sieger; deterjan markası değil.​
teşekkürler

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
DB & Client eklenmiştir.

AnVbiS

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Thank`s Brother
Please Need ServerFiles

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.