Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Visual Effects Crash Sorunu

Helix

.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba,

@Sieger paylaşım yaptığı; konudaki tüm effectleri düzgün bir şekilde eklemesini yaptım. İtem oyunda gözüküyor, drop oluyor, inventory geliyor ve iconu gözüküyor fakat itemi kullandığımda client crash oldu. Şuanda da id pw yazıp oyuna giriş yaptığım anda oyun açılır açılmaz crash oluyor. Sorun nerede olabilir. Media.pk2 Data.2 veya Particles.pk2 deki hangi dosyaları ve içinde hangi satırları kontrol etmem gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi forumlar...

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Media data ve particles eksik attığın bişey vardır kontrol et

Oyla 0

Helix

.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Kontrol ettim aslında bütün dosyalar doğru yerde, düşüncem text dosyalarının içinde birbiriyle bağlantı yollar varya onlarda mı bir eksik var acaba ama o detaydanda anlamadığım için çözemiyorum.

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
mediapk2 SkillEffeck leri düzgün yaptınmı

database Refskill ve RefskillGroup kontrolu yap Dbtomedia 1.7 ile çıktıkları direk olarak import et

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Herkese merhaba,

@Sieger paylaşım yaptığı; konudaki tüm effectleri düzgün bir şekilde eklemesini yaptım. İtem oyunda gözüküyor, drop oluyor, inventory geliyor ve iconu gözüküyor fakat itemi kullandığımda client crash oldu. Şuanda da id pw yazıp oyuna giriş yaptığım anda oyun açılır açılmaz crash oluyor. Sorun nerede olabilir. Media.pk2 Data.2 veya Particles.pk2 deki hangi dosyaları ve içinde hangi satırları kontrol etmem gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi forumlar...
Dump dosyasını atar mısın ?

Oyla 0

Helix

.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8

@tylu burada hocam şimdiden sağolasın
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

mediapk2 SkillEffeck leri düzgün yaptınmı

database Refskill ve RefskillGroup kontrolu yap Dbtomedia 1.7 ile çıktıkları direk olarak import et
Yaptım hocam ama hala aynı sorunla karşı karşıyayım. Bütün dosyaları tek tek birkaç kere kontrol ettim eksiklikler vardı düzelttim fakat sorun yine aynı yine bir yerde eksiklik var ama nerede çözemiyorum.

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
sorun çözülmiüştür arkadaş db yi düzgün eklemiş fakat Dbto'yu atlamış

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.