Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vplus Filter hakkında bilgisi olan varmı ?

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Piyasada yabancıların kullandığı filter var arkadaşlar yeni gördüm ve bir kaç serverdada kullanılıyormuş kullanan varmı ?
özellikleri çok tatmin edici gibi görüyor kendi serverinda kullanan yabancı bir arkadaşa ulaştım Filtermiş adıda vplus muş kullanan varmı aylık 200 dolar civarı diyor sanırsam web siteden kontrol edilmiyor ediliyorda olabilir

FİLTERE AİT ÖZELLİKLERDEN BİR KAÇTANE SS

1611419566947.png

1611419587448.png

1611419605935.png

1611419653691.png

1611419667256.png

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Fiyat konusu olsun, performansı olsun, güncelliği olsun her açıdan maxiguard ile bir mukayeseye dahil bile olamaz bana göre. Sadece şöyle bir durum var ki ikonlar ve birkaç görünüm özelleştirmeye müsait. Tabii bu filter kaç playere kadar hizmet verebilmiş, neleri başarmış onlara bakmak lazım. Genelde araplar kullandığından çok aşırıya kaçan bir test de mümkün görünmüyor. Maxiguard güzellemesi yapmak amacında değilim ama uygun şekilde elinizde böyle gelişmiş bir imkan varken ne diye elin iki gün sonra serverinize ne yapacağı belli olmayan adamına güvenirsiniz ki..

Bkz: Kartal Sro Sezon 2

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Fiyat konusu olsun, performansı olsun, güncelliği olsun her açıdan maxiguard ile bir mukayeseye dahil bile olamaz bana göre. Sadece şöyle bir durum var ki ikonlar ve birkaç görünüm özelleştirmeye müsait. Tabii bu filter kaç playere kadar hizmet verebilmiş, neleri başarmış onlara bakmak lazım. Genelde araplar kullandığından çok aşırıya kaçan bir test de mümkün görünmüyor. Maxiguard güzellemesi yapmak amacında değilim ama uygun şekilde elinizde böyle gelişmiş bir imkan varken ne diye elin iki gün sonra serverinize ne yapacağı belli olmayan adamına güvenirsiniz ki..

bkz: Kartal Sro
bknz:
1611481467598.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Şayet siteden yönetiliyorsa ipye 1433 izni vermek zorunda buda demek oluyorki filteri satan kişi ipneyse tutulmuş serverlara çok rahat sızar siteden yönetilmiyorsa ozaman iyi bir cok şey yapilabilir
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Odin online muhabın guardını kullanıyormuş sormuştum
Bu benim dedigim Vplus muş bakcaz bakalim

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Şayet siteden yönetiliyorsa ipye 1433 izni vermek zorunda buda demek oluyorki filteri satan kişi ipneyse tutulmuş serverlara çok rahat sızar siteden yönetilmiyorsa ozaman iyi bir cok şey yapilabilir
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu benim dedigim Vplus muş bakcaz bakalim
vsro plus zaten muhabın filter :D
Muhab vplus yapımcısı yani :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
hnbscab.jpg

Oyla 0