Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro 1.88 Clean Database Alıntıdır.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Selam beyler Silkroad Editleme aşkına ilk başladığımda yıl 2014 felandı vsro clean bir database ile başlamıştım ilk edit yapacak arkadaşların işine yarar diye paylaşmak istedim
110 cap clean databasedir vsronun ilk sızdırıldıgı database sanırım 110 alexandraya kadar ekli jupiter felan yoktu kesinlikle sahsi paylaşım değildir Youtube'den alıntıdır Vietnamlı biri tarafından paylaşılmıştır ilk edite basladıgım zamanlarda kullanmıştım hoş temiz bir Vsro dosyaları umarım işinize yarar.
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
Paylaşım için teşekkürler. Jupitere ait sadece regionlar ekli değil geri kalan common verileri triggerlar vs. ekli olması lazım.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Ellerine sağlık hocam. :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,865
Ödül Puanları
213
Cleanler her zaman candır.. Ellerine sağlık :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Selam beyler Silkroad Editleme aşkına ilk başladığımda yıl 2014 felandı vsro clean bir database ile başlamıştım ilk edit yapacak arkadaşların işine yarar diye paylaşmak istedim
110 cap clean databasedir vsronun ilk sızdırıldıgı database sanırım 110 alexandraya kadar ekli jupiter felan yoktu kesinlikle sahsi paylaşım değildir Youtube'den alıntıdır Vietnamlı biri tarafından paylaşılmıştır ilk edite basladıgım zamanlarda kullanmıştım hoş temiz bir Vsro dosyaları umarım işinize yarar.
Download Linki
Virustotal Linki
Buda Kurulum Videosu
Alıntıdır Kullanmak isteyenler için Paylaşılmıştır... iyi editler :)
Elinize sağlık paylaşım için teşekkür ederiz hocam ^^

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Paylaşım için teşekkürler, Fortress bug, Trade bug, Pets bug gibi bilinen bazı bugları var mı? yoksa bunlar sabit mi? Teşekkürler...
vardır ama düzeltmesi cok kolay ugrastırmayan bir clean diye hatırlıyorum temiz bir sro hiç ellenmemiş sızdırıldıgındaki gibi misal itemi yere atınca satın bug oluyodu silinmiyodu felan duzeltilebilir seyler vardı sadece gerisi orjinal vsro saten

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
te;ekk]rler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.