Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSRO - Advanced Elixir Ekleme!

T

Tc_ComanDo

bi önceki yazmış olduğum cod'ları buraya çekerken bu hatayı alıyorum. bunu çözemedim.
3411

paradise1992

Developer
Alınan Beğeni
522
Ödül Puanları
93
Arada boşluk oluşmuş olabilir. ID leri kontrol ederek boşlukları kontrol ederek aralarda bir 'TAB' boşluk kalacak şekilde tekrardan ekleme yapabilirsiniz.

paradise1992

Developer
Alınan Beğeni
522
Ödül Puanları
93
3413

Kayma burada 'Del' ile xxx e kadar sil ve 1 'TAB' boşluk bırak sonrası kopyala yapıştır.

T

Tc_ComanDo

yaptım yine sorun devam ediyor :(

Şu Şekilde Bir Yöntem var ama parlementleri giremiyorum.

Önce bi select sorgusu atalım kaç tane kayıt olduğunu görelim.

SELECT * FROM tabloAdi WHERE ID= ' burayaYukaridaYazanSayiyiYaz '

Karşımızda en az 2 kayıt listeleniyor olması gerek. Şimdi bu verileri silelim. Daha sonrasında en az 2 tane olan bu kaydı, tekrar kayıt etmeyi unutmayınız ;)

DELETE FROM tabloAdi WHERE ID= ' burayaYukaridaYazanSayiyiYaz '

paradise1992

Developer
Alınan Beğeni
522
Ödül Puanları
93
Sorunun çözümü dediğim gibi iki sütün arası 1 Tab boşluk olması lazım. verdiğin gibi kopyala yapıştır yaptığın zaman boşlukları veri kabul ediyor. Tek tek her sütün aralığı silip 1x tab boşluk bırak ekle sorun ortadan kalkar.

T

Tc_ComanDo

3415
bu yöntemi denemiştim ama düzelmedi yine malesef.
mümkünse teamwiever ile bağlanırmısın ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.