Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Vsro Avatar Effect(Sorunsuz)

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
skilleffect.txt senın kullandığın dimi ? eğer öyleyse kendi charactervisualchange.txt atarmısın bana karşılaştırma yapıcam. ()

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
skilleffect.txt senın kullandığın dimi ? eğer öyleyse kendi charactervisualchange.txt atarmısın bana karşılaştırma yapıcam. ()
Evet kendi kullandığım. Yukarıda attım charactervisual dosyasını.

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
@Xena

benmi göremiyorum anlayamadım bi kontrol edermisin ? dahada aklıma bişey gelmedi herşey düzelttim kontrol ettim kurcaladım :S

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kod:

Kod:

itemdata_45000 - OBJcommon
skilleffect
charactervisualchange

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
avatar_m_steampunk_wing.bsr değilde attach olması lazım diye biliyorum bi kontrol et orayı

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
3 Gündür akşam 10 11 den sonra işten geliyorum gecelere kadar çözemeye çalışıyorum :D meğer okadar kolaymış ki çözüm xD ben 2013 den buyana aynı db kullandığımdan kodları eklemek için 2 farklı yer oluşturmuşum test içinmi yaptım neyse artık skilleffect kısmında kendı yerıne yapıştırınca çalıştı allahıma şükür rahat uyku zamanı :D

Venom

.
Alınan Beğeni
195
Ödül Puanları
43
Merhabalar.
Silkroad avatarlar ile uğraşırken skilleffect.txt verilerinin eksik olduğunu farkettim.
Genelde avatarlar paylaşılırken skilleffect.txt verileri paylaşılmıyor ve eksik kalabiliyor.
Bu paylaşımda 2013'e kadar ekli olan avatarların effect'leri sorunsuz olarak düzenledim.

NOT:Genelde herkes iSro Particles.pk2 kullandığı için eft dosyalarını eklemedim. Sadece skilleffect.txt verilerini düzenledim.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 13535 Ekli dosyayı görüntüle 13536 Ekli dosyayı görüntüle 13537
Ekli dosyayı görüntüle 13538 Ekli dosyayı görüntüle 13539 Ekli dosyayı görüntüle 13540
Teşekkürler.