Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Avatar Sekmesi ve Dil Seçeneği Gerekli Anlatım(Videolu)

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Avatar kısmı script e id atandığı için çalışmıyor buton koduna id="idShowAvatar" eklenirse gine olur. Paylaşım için sağol hakan bey başarılar sende ışık var ?

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
yaptık ama avatar sekmesı calısıyor ama charın ustundekı dreslerı gostermıyor

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
yok hacı attıgın txt dekını yaptım tıklıyorsun bolum gozukuyor ama gıyılı oldugu avatarlar gozukmuyor orda sagolasın yınede <3

Ü

Üye silindi 2299

yok hacı attıgın txt dekını yaptım tıklıyorsun bolum gozukuyor ama gıyılı oldugu avatarlar gozukmuyor orda sagolasın yınede <3
Çözümü serveredit biliyorda söylemez sonuçta kendi panelini sattırcak yakında. bi avatar sekmesi için alıncak değil sonuçta :D

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Bende panel yok kodlama nasıl yapılmış fikrim yok görmem gerek ? indir deme 2 gb netim kaldı evde değilim bende ??

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
olayın bas kahramanı bu :D

Ekli dosyalar

• charinfo.php
    30.8 KB · Görüntüleme: 17

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Avatar iconları için herhangi bir kodlama yapılmamış yani avatar kısmı çalışmaması çok normal çalışmış olsa mucize olurdu ? eve geçtiğimde orayı da ben kodlarım paylaşırım burda charinfo.php değiştirmeniz yeterli olur sadece