Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro calistirinca pc yeniden basliyor

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Herkese Merhaba

2 gündür yaşadığım garip bi sorunu sizinle paylaşmak istiyorum. Sw fileste herhangi bi exe yi calistirdigimda pc anında yeniden başlıyor. Şuan için bi çözümünü bulamadım. Bilgisayarımda önemli dosyalarimi toparlamanin zaman alacağından ötürü format seçeneğini 2.plana bıraktım. Sizlerinde fikirlerini veya başına gelmiş olanların tavsiyelerini yorum olarak atmanızı rica ederim

Ü

Üye silindi 92

bu zamana kadar hiç yaşamadımher bulduğunu indiriyorsun sanırım en son indirdiğin exelere baktınmı :D
Bilgisayarıma sağ tıkla yönet Olay Görüntüleyici kısmından inceledinmi ne hatası verdiğini ?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,692
Ödül Puanları
605
Local PC'de uzun süre serveri açık bırakıp, oyuncuları burada karşıladıysanız veya yeterli donanıma sahip bir makineniz yok ise.

İşlemci ısınması, ekran kartı ısınması, ramler gibi sorunlar restart'a sebep olabilir.

PC ısınma problemi var ise Fan kontrolü gerekli, gerekli görüldüğü takdirde takviye yapmalısınız.

Ram slotlarını, temizleyerek yerlerini değiştirebilirsiniz.

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
bu zamana kadar hiç yaşamadımher bulduğunu indiriyorsun sanırım en son indirdiğin exelere baktınmı :D
Bilgisayarıma sağ tıkla yönet Olay Görüntüleyici kısmından inceledinmi ne hatası verdiğini ?
Gereksiz ve virüslü hiç bir dosyayı indirmem elimden geldiğince. Olay günlüğünde bir şeyler var fakat onunla alakalı olup olmadığını bilmiyorum eve geçince detaylı bakacagim

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Local PC'de uzun süre serveri açık bırakıp, oyuncuları burada karşıladıysanız veya yeterli donanıma sahip bir makineniz yok ise.

İşlemci ısınması, ekran kartı ısınması, ramler gibi sorunlar restart'a sebep olabilir.

PC ısınma problemi var ise Fan kontrolü gerekli, gerekli görüldüğü takdirde takviye yapmalısınız.

Ram slotlarını, temizleyerek yerlerini değiştirebilirsiniz.

Donanım yetersiz olduğunu düşünmüyorum fakat ramleri bi takip çıkarmayi deneyeceğim. Ram hatası genelde mavi ekranla sonuçlanıyor ama yinede deneyemeye değer format atmak istemiyorum

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aynı hatayı 2 gün yaşadım format attım gene düzelmedi taki virüs taraması başlatana kadar cde kullanan bir virüs söz konusu

Oyla 0
Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Donanım yetersiz olduğunu düşünmüyorum fakat ramleri bi takip çıkarmayi deneyeceğim. Ram hatası genelde mavi ekranla sonuçlanıyor ama yinede deneyemeye değer format atmak istemiyorum
Virüs olduğunu düsünüyosan Files farklı diske taşıyıp microsoft security essentials bunu indirip tarama yaparsan sorunun cozulucektir.
Not: Taşımadıgında filesten bazı şeyler silenebilir :)

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
dumpq bakabilirmisin musaitsen virusle alakali mi ki ?

Oyla 0

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Pc geri yükleme yapıldı şuan sorun düzeldi.

Oyla 0