Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vSRO Çözüldü vSro Client Crash

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar Nazif NPC ile oyuna yeni NPC eklediğim de sro_client.exe crash oluyor açılmıyor videoda ki bütün düzenlemeleri defalarca denedim ama olmuyor. SQL ayarlarını yaptım, programda Türkçe karakter kullanmadım ama sorunu çözemedim.

NOT: Daha önce NPC eklenmiş ve program daha önce eklenmiş NPC ile aynı ID'leri veriyor sebebini bilmiyorum.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
O programın tablo ayarları var. Onları yapmazsanız oyuna bir şekilde girseniz bile satırlar kayar ve itemler bozulur. En son yedeğe dönüp program ayarlarını YouTube dan “vsro npc programı ayarları” gibi aratıp yapınız. Sonrasında nazifi kullanabilirsiniz.

Oyla 0

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
702
Ödül Puanları
93
add manually here you leave the corresponding lines but remember that your dabatase will give you new IDs

Ekli dosyalar

• NPC new add.txt
    3 KB · Görüntüleme: 17
Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
_Refobjchar, _Refobjcommon, _RefPackageItem, _RefPricePolicyOfItem, _RefScrapOfPackageItem, _Refshop, _Refshopgoods, _RefShopGroup, _RefShopItemGroup, _RefShopTab, _RefShopTabGroup, Tab_RefHive, _Tab_RefNest ve Tab_RefTactics tablolarından bahsediyorsan hepsine master key verip Identy'sini açtım ama sorun çözülmüyor defalarca yaptım.

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
2 tabloda desing diyerek index INT yapmanız gerekli. Sonra indexlere key vermelisiniz. Ayrıca programı ilk kullandığınızda SQL düzenle demeniz gerek. Özelden anydesk ya da TeamViewer alabilirim. 5 dakika içerisinde bilgisayar başında olacağım

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
2 tabloda desing diyerek index INT yapmanız gerekli. Sonra indexlere key vermelisiniz. Ayrıca programı ilk kullandığınızda SQL düzenle demeniz gerek. Özelden anydesk ya da TeamViewer alabilirim. 5 dakika içerisinde bilgisayar başında olacağım
TeamViewer gönderdim.

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Konu başlığını çözüldü olarak değiştirelim mi :)

IDler otomatik verdiğinden aynı npc ID vermez sanırım artık.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Bu joymax pk2 tools neden bende açılmıyor open.pk2 yapıp media.pk2 yi seçiyorum şifreyi yazıyorum media içindeki dosyalar gözükmüyor sebebi ne.

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
614
Ödül Puanları
113
Bu joymax pk2 tools neden bende açılmıyor open.pk2 yapıp media.pk2 yi seçiyorum şifreyi yazıyorum media içindeki dosyalar gözükmüyor sebebi ne.
Joymax pk2 Tools bazen mediapk2 veya diger pk2 lerin içeriklerini silebiliyor sıfırlayabiliyor dikkat etmelisiniz silinmiş ise pk2 yi okumuyacak ve açmayacaktır 169841 olması lazım şifreside .

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Joymax pk2 Tools bazen mediapk2 veya diger pk2 lerin içeriklerini silebiliyor sıfırlayabiliyor dikkat etmelisiniz silinmiş ise pk2 yi okumuyacak ve açmayacaktır 169841 olması lazım şifreside .
silinmiş başka pk2 çıkarıcıdan baktım saçma oluyor böylede

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.