Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Ü

Üye silindi 614

e sen yaptın kurulumu ? ben yapsam anlıcam :D
Sıkıntı senin sunucuda olabilir ve direk uzak masaüstü vermedin uzaktan dona dona anydesk veya herhangi bir uzak masaüstüyle bağlattın tam kontrol vermedin ve denemek için clientim yok videoda sorunsuz ve araplar şuan kullanmakta

burda kullanan kişileri görebilirsin

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
Sıkıntı senin sunucuda olabilir ve direk uzak masaüstü vermedin uzaktan dona dona anydesk veya herhangi bir uzak masaüstüyle bağlattın tam kontrol vermedin ve denemek için clientim yok videoda sorunsuz ve araplar şuan kullanmakta

burda kullanan kişileri görebilirsin
evet kullanan kişiler arasında bende varım :D dona dona diyosunda...baslangıcta donmuyodu. yenimi icad oldu bu 8) :D

Ü

Üye silindi 1104

I cannot restore the database name: PortalDark, I use SQL Server 2012
Could you please help me?
PortalDark.bak db adı değil yanlış anlamışsın o exe yedeği alırken .bak yapmış sanırım o yüzden direk exe dosyasını aç ınstall database de o kendisi otomatik yükleyecektir

Ü

Üye silindi 1104

OK thanes but now i work with this guard but i cannot connect with SQL i wright all information
Program çalışıyor yanlışlıkla upload ederken .bak uzantı olarak yedek almış normal exeyi şifrelerken yedek olarak varsayılan exe dosyasını .bak uzantılı yapmış onu db sanıp okutmayamı çalışıyorsunuz yoksa :D

1761

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
bi bende çalışmadı şu...dll yi cliente çaktığım halde :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.