Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü VSRO DBTO MEDİA CRASH SORUNU

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Veritabanına godbless ekledim fakat godblesse bastıgım da dc veriyor dbtomedia denedim start dedikten sonra crash oldu item datalarda kayma oluyor fakat eskisine cektigim de düzeliyor bunu nasıl cözebillirim ?

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,337
Ödül Puanları
93
_RefObjCommon tablosundaki ID leri sırasına göre düzenle ek olara _RefObjCommon tablosunda en sonda Link satırıda _RefObjItem ID ler ile aynı olmalıdır

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
_RefObjCommon tablosundaki ID leri sırasına göre düzenle ek olara _RefObjCommon tablosunda en sonda Link satırıda _RefObjItem ID ler ile aynı olmalıdır
Peki söyle bir şey düşündüm rebojcommon daki tüm satırları silip identy aktif etsem otomatik olarak düzelmez mi ?

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Dbtomedia ile çektiğin bütün dosyaları patch atma sadece eklediklerini kndi oyun dosyani pk2 cıkarıcı ile cıkart item data vs hangisiyse dbtomedia ile cektiğin dosyalardan eklemekbistediklerini elle ekleme yapip dene sorun düzelir
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Dbtomedia ile çektiğin bütün dosyaları patch atma sadece eklediklerini kndi oyun dosyani pk2 cıkarıcı ile cıkart item data vs hangisiyse dbtomedia ile cektiğin dosyalardan eklemekbistediklerini elle ekleme yapip dene sorun düzelir
Şunuda ekleyim mesela oyunda pet vs ekli olduğundan dbtomedia ile çekip data kayması oluyo dedigin muhtemeln itemdataxxx ve chardata dosyaları refobjdcommon topluyo ama petlerin cosları chardatada item olanlar item datada toplaniyo bundan kayma olur diye düsünuyorum dosya isimlerini yanliş yazmiş olabilirim uykusuzluktan aklıma gelmedi 😂

Oyla 0