Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro Dc Problemi

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar bir bölgeye teleport ekliyorum bu bölge biraz yüksekte _RefInstance_World_Region bunada ekleme yapıyorum normalde farklı arenalar vs yaptım fakat burda problem çıkıyor yeni region felanmı yapmamız gerekiyor bilemedim dc yiyorum sürekli burada.GS de böyle bir hata veriyor.
ASDASDSAD.png 1.png

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
Teleport Konusundan yola çıkarak yönlendirme ile ilgili eksikleriniz olabilir kontrol etmeniz için link bırakıyorum
gameserverde mapler yüklenirken data içerisindeki navmeshler yüklenir, navmesh dosyaları oynadığımız haritaların makina diline cevrilmiş hali diyebiliriz. Gameserver mapleri yüklerken ilk olarak _Refregionbindassocserverı referans alırlar, örnek vermek gerekirse bu tabloda SD karşısına 1 yazdıgınız zaman 1. gameserver bu dosyayı yükler .Peki nasıl yükler? _Refregion tablosunda continentname stununda regionların isimleri yer alır siz _Refregionbindassocserver tablosunda SD yi 1 yaptıgınız zaman refregion tablosunda continentnameleri SD olan tüm regionları yükler. Bu kısım birinci aşama. Maplerin yüklenmesindeki 2. asamada _Refgameworld tablosu bu tabloda _Refinstanceworldregion tablosu ile bağlantılıdır. _Refregiondaki regionIDlerin _Refinstanceworldregion tablosunda worldID leri tutulur.Bu world idler regionlar ile _Refgameworld tablosunun arasındaki köprüyü kurar ve o worldID için belirlenmiş kuralların o regionda işlenmesini sağlar. Örnek olarak; jobla girme zorunluluğu, pet açamama vs gibi.
Şimdi bu vermiş olduğum yoldan kendi sorununu kendin bulabileceğini umuyorum bol şanslar..
Tüm işlemleri tek tek yapmanı tavsiye ediyorum.Bu Tabloları girdiğin verileri baştan aşağı kontrol etmen gerekiyor.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
@iMonarch worldID zaten 1 olarak kullanıyorum bunu 60 olarakda denedim kendi worldID mide oluşturdum burada sorun yk 1 olduğu için
-RefGame_World_Config -RefGame_World bunlarda işlemim yok
-RefRegionBindAssocServer costantin açık zaten
-RefRegion burada ne yapıcagımı bilmiyorum ellemedim acıkcası karışık geldi bana
-RefInstance_World_Region burayada zaten ekli world ıd si regionun

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
bu bölge orjinal constantin bölgesiyse buraya ilk önce warp komutuyla gidin teleport sonrası dc alıyormusunuz onu kontrol edin almıyorsanız teleport eklediğiniz yerde sorun var demektir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Server fileste bölgenin datadaki dosyaları mevcutmu kardeşim

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
yok arkadaşlar naptıysak olmadı
@iMonarch yukarıya çıkamıyoruz dc yemeden hiç bir şekilde malesef kendiniz deneyin isterseniz
/warp 26959 -1720 700 -3000

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
@newstar zaten onu yapıcamda buranın mesh dosyalarını bulamadım direk futbol sahası yapıcam burayı onu istiyor :)
üstte başlanmıyor bende altta başlıyorum madem oyle dış çevreyi değişiriz mesh dosyalarını bulabilirsem buranın onu yapıcam başka çare kalmadı

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
Colosseumun üstüne çıkmak istiyorsun sanırım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.