Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro dosyalar

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Kolay gelsin herkese Üstad'lar böyle kendi çapımda bir server kurup kendi bilgisayarıma biraz kendime eğitim vermek amacı ile böyle bir aksiyona başladım. İki gündür üyeyim sitenize ve gerekli herşey mevcut fakat ben bulamadım yok mu şöyle bi clienti databasesi files vsvs doylarının hepsinin içinde olduğu bir konu direk indireyim oyunu kurup aktif edip başlıyayım 2 gündür bu iş üzerindeyim lütfen.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,515
Ödül Puanları
113
uğraşmayana ekmek yok :) konuları tek tek inceleyerek gerekli ihtiyaçlarınıza bulabilirsiniz

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,186
Ödül Puanları
113

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
uğraşmayana ekmek yok :) konuları tek tek inceleyerek gerekli ihtiyaçlarınıza bulabilirsiniz
Hocam haklısın fakat demek istediğim 2 gündür server kuruyorum ya karakter hareket etmiyor ya client girmiyor yada hata alıp kapanıyor bunlar birbirine uyumlu olması gereken dosyalarmı oluyor parça parça yapboz gibi yapmamak mı gerekiyor files dosyları tekmidir kurduğum oyuna bir giriyorum herşey 0 yazıyor normal değerde bir oyun bulsam vallaha içini kendim dizip kendim bozup kendim herşeyi yapmaya hazarım :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

linklerin belli kısmı bana kapalı görünüyor sanki. Files blind gibi dosyalar görünmüyor bende
SQL 2014 de olabilcekler çok iyi olur arıyorum halada bulamadım

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,186
Ödül Puanları
113
Hocam haklısın fakat demek istediğim 2 gündür server kuruyorum ya karakter hareket etmiyor ya client girmiyor yada hata alıp kapanıyor bunlar birbirine uyumlu olması gereken dosyalarmı oluyor parça parça yapboz gibi yapmamak mı gerekiyor files dosyları tekmidir kurduğum oyuna bir giriyorum herşey 0 yazıyor normal değerde bir oyun bulsam vallaha içini kendim dizip kendim bozup kendim herşeyi yapmaya hazarım :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

linklerin belli kısmı bana kapalı görünüyor sanki. Files blind gibi dosyalar görünmüyor bende
SQL 2014 de olabilcekler çok iyi olur arıyorum halada bulamadım
Burada bulunan gizli bilgileri görmek için konuyu yanıtlayıp 'Beğen'i tıklamanız gerekir

konudaki 1. mesajdaki mesajı beğenirsen açılcak

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,186
Ödül Puanları
113
sadece SQL linki görünüyor 2 adet normalmi
sen o konudaki anlatıma uy demek için verdim videolu anlatım var diye öbür türlü ordaki sql boşver 2014 kullan hatta 2008 r2 kullansan daha iyi ilk çıkan dbyi kullan sql 2014 kuruluysa 2014 db kullan yani

kısaca o konuda 2019 falan kullanıyor onu boşver 2014 kuruluysa 2008 r2 db ara onu kullan ben sadece vsro kurulumu vb videolu çekmiş diye attım o konuyu :D

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
sen o konudaki anlatıma uy demek için verdim videolu anlatım var diye öbür türlü ordaki sql boşver 2014 kullan hatta 2008 r2 kullansan daha iyi ilk çıkan dbyi kullan sql 2014 kuruluysa 2014 db kullan yani

kısaca o konuda 2019 falan kullanıyor onu boşver 2014 kuruluysa 2008 r2 db ara onu kullan ben sadece vsro kurulumu vb videolu çekmiş diye attım o konuyu :D
2 gündüz yap boz yapıyorum alıştım artık videolarınızı izleye izleye :) ama içerik hep bozuk çıkıyo o yüzden normal dosyalı bozuk olmayan oyunu kurup clienti aktif hale getirdiğimde oyun içersinde oynama yapalilcek vaziyette olayım demek istedğim bu :) bozuk derken ayrı ayrıkonulardan topladığım dosyalar olduğu için

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
320
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
2 gündüz yap boz yapıyorum alıştım artık videolarınızı izleye izleye :) ama içerik hep bozuk çıkıyo o yüzden normal dosyalı bozuk olmayan oyunu kurup clienti aktif hale getirdiğimde oyun içersinde oynama yapalilcek vaziyette olayım demek istedğim bu :) bozuk derken ayrı ayrıkonulardan topladığım dosyalar olduğu için
s.a dm den ulaş kurulum yapıverim hocam

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,186
Ödül Puanları
113

Yukardaki linkten ulaş yardımcı olur (Erdem-Emre) vb hangisi varsa artık hesapta :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.