Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSRO Evangelion Gameserver (all in one subject)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Ekli dosyayı görüntüle 7463

Hello friends, today I am sharing the versions of eva gameserver.exe in my archive, which you cannot find the links when you search on the internet, and which it hides like gold in the archives. There is no ramnit in the files, ramnit is boiling in the ones that are shared on the market, I do not recommend downloading it from anywhere else, but the decision is yours.:)
If you say which one works more stable, I didn't have much to do with gs editing, so I don't know much, I use my own classic gameserver (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Capture.png

All VIRUSTOTAL results are the same.

Note: If you have a different version that I am not aware of, if you send it via private message, we will add it to the subject.

NS​
NS

linh2017

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
l cai cc gi day

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8

Hi friends today I am sharing the versions of Eva Gameserver in my archive, where you will not find the links when you search the internet, and .exe stored like gold in the ones in your archive. There is no ramnit in the files, ramnit is swarming among those that are currently shared on the market I do not recommend downloading it from anywhere else, however the decision is yours :)
Whichever works more stable, I haven't had much of a job editing gs so I don't know much about it, I use my own classic gameserver (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7
Hidden text: cannot be quoted. ***

Capture.png

They all have the same VIRUSTOTAL results.

Note: If you have a different version that I don't know about, we'll add it to the subject if you send it via private message.

good job

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
tesekkulewr

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette aradığınız zaman linklerini bulamayacağınız, arşivinde olanlarında altın gibi sakladığı eva gameserver.exe yi toplu şekilde arşivimdeki sürümlerini paylaşıyorum. Dosyalarda ramnit yoktur, şuan piyasada paylaşılmış olanların içinde ramnit kaynıyor buradan başka yerden indirmenizi pek tavsiye etmiyorum yinede karar sizin :)
Hangisi daha stabil çalışıyor derseniz pek işim olmadı gs editlemekle bu yüzden pek bilgim yok, kendi klasik gameserverimi kullanıyorum (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Capture.png

Hepsinin VIRUSTOTAL sonuçları aynıdır.

Not: Eğer elinizde bilmediğim farklı versiyonu mevcutsa özel mesaj yolu ile iletirseniz konuya ekleriz.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internette aradığınız zaman linklerini bulamayacağınız, arşivinde olanlarında altın gibi sakladığı eva gameserver.exe yi toplu şekilde arşivimdeki sürümlerini paylaşıyorum. Dosyalarda ramnit yoktur, şuan piyasada paylaşılmış olanların içinde ramnit kaynıyor buradan başka yerden indirmenizi pek tavsiye etmiyorum yinede karar sizin :)
Hangisi daha stabil çalışıyor derseniz pek işim olmadı gs editlemekle bu yüzden pek bilgim yok, kendi klasik gameserverimi kullanıyorum (eva gs 1.05).

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7

Capture.png

Not: Eğer elinizde bilmediğim farklı versiyonu mevcutsa özel mesaj yolu ile iletirseniz konuya ekleriz.

tesekkurler

mamed

.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
18

Evangelion_1.0.5

Evangelion_1.0.6

Evangelion_1.0.7

Capture.png

goo job

Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ty