Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım vSRO Event Botu 30k Coin veriyor

sado99

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Marhaba myevent bot var elimde sunucu kiraladıgımda içinde olan

bu event botu eventi bilince 30k gold coin veriyor ama aslında event botta 100 adet vermesi gerektiğini yazdım bu nedendir acaba?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Marhaba myevent bot var elimde sunucu kiraladıgımda içinde olan

bu event botu eventi bilince 30k gold coin veriyor ama aslında event botta 100 adet vermesi gerektiğini yazdım bu nedendir acaba?
Prosedürün içerisindendir :)

Oyla 0

sado99

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Prosodürler kilitli özelden any desk paylaşsam ?

Oyla 0

sado99

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
teşekkür ederim kiliti actım 30k coin nerden bulup kaldıracağım acaba yolu neidr?

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,007
Ödül Puanları
214
Bot veritabanının içerisinde > __EVENT_EventReward prosedürü bulunur yada __EVENT_End Prosedürüde olabilir bunları bir incele.
Eğer farkı bir bölümde ekliyse şu kodu okut nerede kayıtlı olduğunu sana gösterir.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Gold Coin ekli ise TOKEN_04 'tür farklı bir rakamda ekliyse 04 yazısını silip genel olarakta bakabilirsin.

Oyla 0

sado99

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bot veritabanının içerisinde > __EVENT_EventReward prosedürü bulunur yada __EVENT_End Prosedürüde olabilir bunları bir incele.
Eğer farkı bir bölümde ekliyse şu kodu okut nerede kayıtlı olduğunu sana gösterir.

SQL:

Gold Coin ekli ise TOKEN_04 'tür farklı bir rakamda ekliyse 04 yazısını silip genel olarakta bakabilirsin.
hiçbir sonuc bulamadı.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Kendi procunun kiliti o verdiğim program ile sağ tıkla decrypt de açılcak sonra düzenlersin zaten o videoda başka bir işlem yapılmış boşver onu o programı indir onla sql bağlan açılmayan proca sağ tıkla decrypt de sonra normal orjinal sqlden sağ tıkla modify de düzenle.

Örnek _EVENT_End procu böyle kodlar kguardedge için ayarlı mesela
exec KGuardEDGE.._AddItemToChest @CharID, 'ITEM_ETC_SD_TOKEN_02', 8, 'Survival rank 1'
exec KGuardEDGE.._AddItemToChest @CharID, 'ITEM_ETC_SD_TOKEN_01', 8, 'Survival rank 1'
burdaki kodda
8 adet token vermekte aşağıdaki tokenlerden mesela örnek

1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_01 Copper Coin
1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_02 Iron Coin

SQL:

Oyla 0

sado99

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Kendi procunun kiliti o verdiğim program ile sağ tıkla decrypt de açılcak sonra düzenlersin zaten o videoda başka bir işlem yapılmış boşver onu o programı indir onla sql bağlan açılmayan proca sağ tıkla decrypt de sonra normal orjinal sqlden sağ tıkla modify de düzenle.

Örnek _EVENT_End procu böyle kodlar kguardedge için ayarlı mesela
exec KGuardEDGE.._AddItemToChest @CharID, 'ITEM_ETC_SD_TOKEN_02', 8, 'Survival rank 1'
exec KGuardEDGE.._AddItemToChest @CharID, 'ITEM_ETC_SD_TOKEN_01', 8, 'Survival rank 1'
burdaki kodda
8 adet token vermekte aşağıdaki tokenlerden mesela örnek

1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_01 Copper Coin
1 SN_ITEM_ETC_SD_TOKEN_02 Iron Coin

SQL:
aaaaaaaa event botumda sizin adınız yazıyorr :O
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ya ben şimdi mesela ödülü 50 Coin yaptım ama 30k veriyor kafasına göre
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

abi bozdum ben bu event botunu :D
bana tekrardan paylaşabilir misin @EfsaneSro

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.