Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Gerekli Programlar - Paneller - Dbler v.s Arşiv - 1

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Belki Çoğu Paylaşılmıştır. Fakat Ben yinede sunayım dedim belki işinize yarayan birşeyler çıkar

Mega Link :

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Adamsın eline sağlık :)

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Belki Çoğu Paylaşılmıştır. Fakat Ben yinede sunayım dedim belki işinize yarayan birşeyler çıkar

Mega Link : [Gizli İçerik]
hocam çok sağolun bişi sorcam burdaki guard ve paneller kesinlikle kullanılabilirlermi server açıcam sıkıntı yaratırmı bize varmı bilginiz acaba

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
hocam öğrenci adamız dünya kadar para veremiyoruz maalesef yokmu önerebileceğiniz panel ve guard

dostum ücretsiz bir şey ile ancak kendi kendini tatmin edecek arkadaşlarınla oynayabileceğin kadar bir server açıp yönetebilirsin, madem server açıcaksın parasını ver bu işi bilenlerden hizmetini al en azından mağduriyet yaşamazsın. eğer maddi durumun yoksa bu işe hiç girme.

ücretsiz guard bulup kullansan bile ddos saldırısından korunmak için ddos koruması alman gerekecek en az + 300 tl harcama yapacaksın bunu yapmak yerine maxiguardın en düşük paketini 350 tlye satın alabilirsin.

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
dostum ücretsiz bir şey ile ancak kendi kendini tatmin edecek arkadaşlarınla oynayabileceğin kadar bir server açıp yönetebilirsin, madem server açıcaksın parasını ver bu işi bilenlerden hizmetini al en azından mağduriyet yaşamazsın. eğer maddi durumun yoksa bu işe hiç girme.

ücretsiz guard bulup kullansan bile ddos saldırısından korunmak için ddos koruması alman gerekecek en az + 300 tl harcama yapacaksın bunu yapmak yerine maxiguardın en düşük paketini 350 tlye satın alabilirsin.
Öyle diyorsunuz da normal güzel bir sunucuyu uygun fiyatlara alabilirken onların verdikleri sunucular dünya para ve ne kadar güvenebilirsin ki belki bir saldırıda gidecek çoğu sw yi gördük ne hale geldiğini

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
Kesenin ağzını açarsan kurulumu bilir kişiye yaptırıp maxiguard veya f8 alırsan panelide adam gibi bi yerden alıp kesinlikle oyun sunucusuna kurmanı asla önermiyorum daha sonra reklamını ver tanıtımı yap zamanı gelince oyunu ac sonra çayını kahveni al keyfine bak 🙂

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Kesenin ağzını açarsan kurulumu bilir kişiye yaptırıp maxiguard veya f8 alırsan panelide adam gibi bi yerden alıp kesinlikle oyun sunucusuna kurmanı asla önermiyorum daha sonra reklamını ver tanıtımı yap zamanı gelince oyunu ac sonra çayını kahveni al keyfine bak 🙂
Kurulumun her türlüsü dert değil tek sıkıntım panel ve guard

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.