Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro gift box

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
gift box düşürüyorum return atıyor ama hiç bişe vermiyor bu konu hakkında resimde veriyorum bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim prosedur ile alakalıda sro_vt_log kısmında ıdler objcommon ıdleri Adsız.png

Çözüm
gift box düşürüyorum return atıyor ama hiç bişe vermiyor bu konu hakkında resimde veriyorum bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim prosedur ile alakalıda sro_vt_log kısmında ıdler objcommon ıdleri Ekli dosyayı görüntüle 7275
konunun çözümü şöyle pıck_common kısmında ki GroupID refobjcommonda olan ID değil prosedurdeki GroupID olan kısımla aynı olması gerekiyor örneğin prosedurde GroupID1 GroupID2 diye gidiyor

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Logların açık veya kapalı olmasıyla ilgili diye düşünüyorum. Bende bayağı bi uğraştım ama loglarla alakası olabilir diye düşünüyorum çünkü farklı bir boxum mevcut ve onun çalışması için logların kapalı olması gerek. Hoş, onu kullanırsam title scrolları kullanamıyorum :) seçim yapıcaz :)
Log açık/kapalı olarak denerseniz lütfen bilgi verin.. Ben de o işe geri dönebilirim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Logların açık veya kapalı olmasıyla ilgili diye düşünüyorum. Bende bayağı bi uğraştım ama loglarla alakası olabilir diye düşünüyorum çünkü farklı bir boxum mevcut ve onun çalışması için logların kapalı olması gerek. Hoş, onu kullanırsam title scrolları kullanamıyorum :) seçim yapıcaz :)
Log açık/kapalı olarak denerseniz lütfen bilgi verin.. Ben de o işe geri dönebilirim.
aynen dediğin gibi box ayarlarken bu seferde title çalışmıyor 150 ye yakın box açtım hiç bişe düşüremedim çok şeyler denedim ama ne yaptıysam olmadı sende düşüremedin mi hiç boxtan bişe

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
aynen dediğin gibi box ayarlarken bu seferde title çalışmıyor 150 ye yakın box açtım hiç bişe düşüremedim çok şeyler denedim ama ne yaptıysam olmadı sende düşüremedin mi hiç boxtan bişe
Log tutuyor mu ona bak.Eğer log açıksa sorun yaptığın boxtadır.Eğer evangelion Gameserver kullanıyor isen ServerFiles>Cfg>misc.ini dosyasından DisableLog = 0 yapmalısın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Log tutuyor mu ona bak.Eğer log açıksa sorun yaptığın boxtadır.Eğer evangelion Gameserver kullanıyor isen ServerFiles>Cfg>misc.ini dosyasından DisableLog = 0 yapmalısın.
evolation kullanmıyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    141.8 KB · Görüntüleme: 20
Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Log kısmı sonradan aklıma geldi.. Ben denediğimde de düşmedi.. Bi kaç güne denerim ama tekrar.. iyi bayramlar

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
gift box düşürüyorum return atıyor ama hiç bişe vermiyor bu konu hakkında resimde veriyorum bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim prosedur ile alakalıda sro_vt_log kısmında ıdler objcommon ıdleri Ekli dosyayı görüntüle 7275
konunun çözümü şöyle pıck_common kısmında ki GroupID refobjcommonda olan ID değil prosedurdeki GroupID olan kısımla aynı olması gerekiyor örneğin prosedurde GroupID1 GroupID2 diye gidiyor

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.