Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSRO GSLib New Gameserver DLL

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

[QUOTE = "quantizz, post: 63465, member: 489"]
SetNpcReverseLevel
[/ QUOTE]
[QUOTE = "Srolaz, post: 63710, member: 5775"]
thanks
[/ QUOTE]

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
修复Trijob系统EXP
修复Trijob系统排名的修复
实时更新Raking Academy
容量服务器(有多少在线玩家)
添加最大任务级别
修复Exp Rate / SP
奖励任务(丝绸,Gif丝绸,高级丝绸,物品)
奖励唯一奖励(丝绸,Gif丝绸,高级丝绸,物品)
奖励CTF(丝绸,Gif丝绸,高级丝绸,物品)
奖励BT(丝绸,Gif丝绸,高级丝绸,物品)

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Bu .dll sro_client.exe içerisine injectmi ediyor ayarları yoksa sadece .dll ilemi çalışıyor?

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
benim demek istedigim srpatcher gibimi calısıyor yoksa her zaman kullanmak zorundamıyız onu demek istedim ,link bozuk galiba sende varmi bi goz atiyim @TurkBirDeV

Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
benim demek istedigim srpatcher gibimi calısıyor yoksa her zaman kullanmak zorundamıyız onu demek istedim ,link bozuk galiba sende varmi bi goz atiyim @TurkBirDeV
linki kaldırmış o. içindeki özelliklerin çoğunluğu forumlarda olan şeyler zaten. hatta cherno jet gs diye source paylaşmıştı onun içinden de özellik almış heralde ama chernoya diss atmış :)

Q

quantizz

linki kaldırmış o. içindeki özelliklerin çoğunluğu forumlarda olan şeyler zaten. hatta cherno jet gs diye source paylaşmıştı onun içinden de özellik almış heralde ama chernoya diss atmış :)
mübarek gün kalbini kırdırma neyin ne olduğunu bilmeden çok konuşuyorsun ve fazlasıyla da boş konuşuyorsun. senin aklına getirip hayal edemediklerinden fazlasını ben yapıyorum çomarlık yapma

Alınan Beğeni
435
Ödül Puanları
63
Looks nice alot feature good job... Link is Down 😒
What about SetSkillPointMultiply it working without bug HP and MP 99999999 ?