Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Hayalet Oyuncu - SINIRSIZ SAYIDA GERÇEK OYUNCU SOKMAK ! VSRO GHOST Player !

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Ekli dosyayı görüntüle 251

Program çok iyi tek sıkıntısı karakter yoksa oluştur butonunun işlevi çalışmıyor ve karakterler male olmak zorunda, male avatar giyiyor direk. En büyük eksiklik gold botları gibi gidip kasmaması o özellik olsa server çok iyi test edilebilir.
Başarabilmenize sevindim sorun neymiş hamachide de çalışıyor mu :)

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
BEYLER PROGRAM SORUNUZ ÇALIŞIYOR TEŞEKKÜRLER FAKAT İP LİMİT SINIRINA TAKILIYOR ? YANİ LİMİT NEYSE O KADAR AÇA BİLİYORSUNUZ.

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
BEYLER PROGRAM SORUNUZ ÇALIŞIYOR TEŞEKKÜRLER FAKAT İP LİMİT SINIRINA TAKILIYOR ? YANİ LİMİT NEYSE O KADAR AÇA BİLİYORSUNUZ.
Guard dışı port yani local port kullanırsan limiti aşarsın :)
Not:Ornek Guard Portu 15779 ise 33001 portu ile giriş sağlıcaktır (Limit Aşılacaktır.) Sadece Sunucuda Geçerli.

Son düzenleme:

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Hocam Bu 1 Çarı Girdim Ben 2 Nciye Otomatik Girmiyor ?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Hocam Bu 1 Çarı Girdim Ben 2 Nciye Otomatik Girmiyor ?
2.charı vs programa kaydetmen gerekiyor öncelikle ondan sonra toplu işlem vardı öyle hatırlıyorum aynı anda sokuyor hepsini sırayla

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Hocam Şöyle Üyeligi Kendisi Sqlden Yapmıyormu ?=

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
İndiren arkadaşlar programın adı neden "Askar Ghost" diye düşündü mü acaba? Bu program Bilal Askar 'a ait . O çok sevdiğin dostun kovboi yani Ömer'in seninle paylaşması senin de burada paylaşman yanlış.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
İndiren arkadaşlar programın adı neden "Askar Ghost" diye düşündü mü acaba? Bu program Bilal Askar 'a ait . O çok sevdiğin dostun kovboi yani Ömer'in seninle paylaşması senin de burada paylaşman yanlış.
Ömer'in Askar'a yaptığı bir program olabilir, dediğim gibi konuya vakıf değilim. Benim bildiğim Ömer'in yaptığı.
Herşey birgün paylaşılacak, vsro dosyalarını cherno'nun da paylaşması yalnıştı. Benimde csro ve r dosyalarını paylaşmam yanlıştı ama oldu.

Son düzenleme:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Merhabalar,

Askar Ghost Bilal Askar’dan onay alınarak paylaşılmıştır.

Bu program sayesinde dilediğiniz sayıda oyuncuyu tek tuşla sokabilirsiniz tek yapmanız gereken karakterleri oluşturmak ve bu programa 1 seferliğine kaydetmektir. Programı ister sunucunuzda, ister bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Otomatik party fromlar, oyuna her giriş çıkışta otomatik Dress değiştirir, yalnızda DB'de bulunan avatarları kullanır.
Ekli dosyayı görüntüle 84

rar pass: vsrobiz
@JCarlsberg, Bilal bey ile görüşülüp onayı ve izni alınmış, başlığa eklenmiştir.