Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro hwan Rütbe var olan rutbelerde edit yapabilirmiyiz ?

jetsro

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar
HwanLevel : 1 ParamFourcc2 ve ParamValue2 bunları 0 yaparsam bi sorun yasarmıyız ?
Yeni rütbe eklemeden
Var olan rutbeleri kullanmak ancak zerk tipinin değişmesini istemiyorum bi sorun olurmu ?? arkadaşlar

11.png

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,882
Ödül Puanları
213
Merhaba,
İstediğiniz şey rütbenin adını değiştirmekse > textui_system içinde bu değişikliği yapabilirsiniz. Tabloda işiniz yok.
Sadece 95 lv zerk tüpünü kullanmak istiyorsanız ( hiç denemedim ama) paramvalue2 kısmını geri kalanlar için 10 yapmanız yeterli olabilir.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
hayır bir sorun olmaz ben denemiştim ParamValue1 koşma hızını belirliyor ve ParamValue2 ise süresini belirtiyor
ama ParamFourcc2 değiştirmeni tavsiye etmem

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
Sağol anlatmak istedigim sadece isim değişmek zerk standart olsun ParamFourcc2 zerkmi ? Ben bir karaktere unvan verdiğimde zerki değişmesin standart kırmızı kalsın istiyorum
gerek duymadıgım ıcın hıc denemedım ama ole yapmak ıstersen Particles.pk2 effect değiştir dene veya media serverdep içindeki skilleffect dosyasında olabilr oraları bir ara belki bulursun başka türlü nasıl yapılır bilmiyorum ParamFourcc1 ve ParamFourcc2 ne oldugun ubılmıyorum bır dene orayıda belki olur dediğinden :)

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Merhabalar
HwanLevel : 1 ParamFourcc2 ve ParamValue2 bunları 0 yaparsam bi sorun yasarmıyız ?
Yeni rütbe eklemeden
Var olan rutbeleri kullanmak ancak zerk tipinin değişmesini istemiyorum bi sorun olurmu ?? arkadaşlar

Ekli dosyayı görüntüle 13191
Sen her zerk potunu basan kırmızı olsun istiyorsun fakat bu oyuncuların hoşuna gitmez mesela Rütbeninde bi havası başkadır playerde
Ki genede böyle yapmak istiyorum dersenki Param fource 2leri 0 yap dbtomedia ile çıktı al import et
Not: Yapacağın her işlem öncesi yedek almayı unutmayınız.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
Sen her zerk potunu basan kırmızı olsun istiyorsun fakat bu oyuncuların hoşuna gitmez mesela Rütbeninde bi havası başkadır playerde
Ki genede böyle yapmak istiyorum dersenki Param fource 2leri 0 yap dbtomedia ile çıktı al import et
bro o 90-100 cape gore felan yapmak ıstıyodur belki

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
Tamam bu tabloda level limit yokmu hiç bakmadım doğrusu uğraşmadım bu tabloyla şuan bakamıyorumda ona göre 80 85 90 95 diye ayarlar
yok bro o tabloda sadece hızı ıle suresını ayarlıyabılıyon bırtek sevıye yok sevıye olayı bende Sro_clientte veya game serverdedir

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
yok bro o tabloda sadece hızı ıle suresını ayarlıyabılıyon bırtek sevıye yok sevıye olayı bende Sro_clientte veya game serverdedir
Sro Clientte olsa kullanıcılar kafalarına göre düzenleme yaparlar farklıdır bunun işlemi tabloya bağlı olan bi şey Şuan bakamadığım için sağlıklı bilgi veremiyorum

Oyla 0