Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro ile ilgili botta aktif olmayan butonlar hakkında

Ü

Üye silindi 340

merhaba misal bir program kullanıyorsunuz farzedelim aevent bot bu bot normalde free sürümünde 3 özellik var
paralı sürümünde bir sürü özellik var adam full olarak paylaşmışsa programı hepsini içeren fakat diğer özellikler kilitli birşekilde size bu özelliği aktif etmenizi anlatabilirim videolu (sessiz-yazarak ve göstererek)

örnek olarak altta sınırladım bazı programlar böyle yapıp paralı almaya zorluyor varsa böyle bildiğiniz programlar benle paylaşın düzeltip dosyaları hem siz kullanın hem ben ?

misal Bedava sürümde
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Paralı Sürümünde ise
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 340

Özelden istek yapılan eBot_v2.1.0.4 için yarın işten dönüşü bakıp paylaşacağım
anlattığına göre sorun ebot komple adam bıraktığı için ıd pw giriş yapılan üyelik alınan siteyide kapatmış o yüzden programa giriş yapılamadığı için programın çöpten farkı kalmamış programdaki ıd pw giriş kısmı kaldırılıp paylaşılacaktır tüm eventler vardır

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.