Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro item blue ekleme hatası

• Konbuyu başlatan Tc_ComanDo
  • Başlangıç tarihi
T

Tc_ComanDo

3295
merhaba kolay geslin.
formda 13dg sun itemlere blue item eklemek için hazır olan kodları denedim ama bu şekilde bir hata ile karşılaştırm rica etsem yardım edermisin.
veya bu işlemi geri nasıl alabilirim teşekkürler.
açıklamalı olarak belirtirseniz memnun olurum.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,138
Ödül Puanları
303
Bilmediğiniz hazır query'leri kullanmayın, kullanacaksanız da öncesinde çalışan db'nizin yedeğini alın.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,570
Ödül Puanları
113
yedeği alıp test etmeme rağmen daha kullanılabilir bi item blue kodu bulamadım :(
Problem blue kodu değil, 11dg üzeri itemler için olması gereken blue parametreleri clean db de yok bunları isro media.pk2 sindeki refmagicopt.txt içerisinde 11dg üzeri str int ve diğer bluelar için konulmuş satırları ayıklayıp onları veritabanına eklemen gerekiyor. Daha sonra dbtomedia ile çıktı alarak hem kendi media.pk2 ni güncellemen hemde smc nin oldugu klasördeki SR_GameRefData klasöründeki txt leride güncellemen gerekiyor. Son olarak smc item edit kısmından str ve int 8 gibi 11dg üzeri blue değerlerini ayarlayabilirsin istediğin gibi. Bunları ayarladıktan sonra _Items tablosundan değerleri de şak diye çekersin.
Yok ben böyle yapamam diyorsan sorunsuz bir 120cap database bulup oradan da çekebilirsin verileri.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Bu problemim için daha önce restore etmiştim araştırdım tekrar yine bişeyler bulamadım. 13 dg sun item için blue kod vs bulamadım.
rica etsem kodları paylaşıyorum en azından hatam nedir göstererek yardımcı olursanız sevirinim teşekkürler şimdiden.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,570
Ödül Puanları
113
Problem blue kodu değil, 11dg üzeri itemler için olması gereken blue parametreleri clean db de yok bunları isro media.pk2 sindeki refmagicopt.txt içerisinde 11dg üzeri str int ve diğer bluelar için konulmuş satırları ayıklayıp onları veritabanına eklemen gerekiyor. Daha sonra dbtomedia ile çıktı alarak hem kendi media.pk2 ni güncellemen hemde smc nin oldugu klasördeki SR_GameRefData klasöründeki txt leride güncellemen gerekiyor. Son olarak smc item edit kısmından str ve int 8 gibi 11dg üzeri blue değerlerini ayarlayabilirsin istediğin gibi. Bunları ayarladıktan sonra _Items tablosundan değerleri de şak diye çekersin.
Yok ben böyle yapamam diyorsan sorunsuz bir 120cap database bulup oradan da çekebilirsin verileri.
Önce burda belirttiklerimi yapman lazım. Son aşamada Items tablosundaki aldığın verileri yukarıda koydugun tabloya ekliceksin. Tanımlanmamış blue'yu iteme ekleyemezsin kısacası önce blue'ları tanımlaman sonra itemlere eklemen lazım.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bu kodu kullandım açıldı oyun değerler düşük çıktı sanırım sadece değer yüksetmem gerekiyor ama hangilerine ne kadar vermeliyim.

Ekli dosyalar

• SRO[2020-01-27 19-00-08]_80.jpg
    SRO[2020-01-27 19-00-08]_80.jpg
    131.4 KB · Görüntüleme: 20
Oyla 0
T

Tc_ComanDo

adv eklediğim zaman atmış olduğum resim'e blueleri full yaptı +10 ile tamamlıyor mu nasıl yaptı onu anlamadım ?
konuyla ilgili bilgi verebilirmisiniz. 3529

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.