Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro item degree değişimi

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Herkese iyi forumlar 11dg itemlerin levelini 100 yaptım ancak degreelerini 10 yapmam gerekiyor

UPDATE dbo._RefObjItem
SET ItemClass='30'
WHERE Link in (SELECT Link FROM dbo._RefObjCommon where CodeName128 like 'ITEM_EU_%_%_11_%_SET_%_RARE')

query olarak şöyle bir kod yazıyorum ama işlem yapmıyor yardımcı olabilir misiniz?

EDİT: sorun queryde WHERE Link in (Select Link ...) şeklinde değilde WHERE ID in (Select Link ...) şeklinde olacak. Yardımı için Scofield'a teşekkürler :)

Son düzenleme:

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aynı işlemi itemdata_xxx textine de yapmalısın yoksa sqlde yaptığın işlemler sadece db de olur.

Oyla 0
Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Aynı işlemi itemdata_xxx textine de yapmalısın yoksa sqlde yaptığın işlemler sadece db de olur.
o işlemleri yaptım zaten :) yani textleri ayarladım itemler 100 level oldu onda sıkıntı yok. Sıkıntı itemler 11DG görünüyor. Ben bunu yukarıda verdiğim kod ile 10DG yapmaya çalışıyorum ama query çalışsada her hangi bir değişiklik yapmıyor

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
o işlemleri yaptım zaten :) yani textleri ayarladım itemler 100 level oldu onda sıkıntı yok. Sıkıntı itemler 11DG görünüyor. Ben bunu yukarıda verdiğim kod ile 10DG yapmaya çalışıyorum ama query çalışsada her hangi bir değişiklik yapmıyor
Bi özelden tw versene bi bakayım ben.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.