Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Job modunda kill hk.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaslar job modunda unique kestigimde herhangi bir sıkıntı olmuyor, fakat thiefken trader kestiğimde veyahutta tam tersı traderken thıef kestıgımda char 15 donuyor hareket etmıyor daha once basına gelen varmı acaba bu sorunla ilgili bir bilgisi olan?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
Db ve Guard ismi paylaşın belki birimiz bi fikir üretebiliriz.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
Kendi databasem, guard maxiguard
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Daha önce bu db ile oyun açtım sorun yoktu acaba guard trigger ayarlarıyla mi alakalı diye düşünüyorum şuan
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Guard ayarlarıyla alakalı bir problemdi düzelttim arkadaşlar. çözüldü olarak işaretliyorum
Guardla alakalı problemi de paylaşın. Böylece yine yanlış ayar yapan biri etiketler sayesinde bu konuya ulaşıp sorunu hemen çözecektir.
@clax3434

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
arkadaşa 1-2 sene önce bazı eklentiler yapmıştık, ilgili prosedürler db'de olmadığı için guard çağırmaya çalışıyor ama çağıramıyor.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.