Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Karakter Üzerinde Icon Gösterme ( Pvp Server ( Guild Savaşları İçin)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Örneğin, kalabalık bir kale savaşında, media kullanarak arkadan saldıran wizzard gibi tehlikeli düşmanları daha kolay fark edebilir ve onlara karşı önceden harekete geçerek avantaj elde edebilirsiniz. Bu sayede, savaş alanında daha etkili bir şekilde hareket ederek kill alma şansınızı artırabilir ve stratejik bir avantaj elde edebilirsiniz.

Bu aralar forumda çok fazla bu konu açıldı ve Bende Bunu göstermek istedim kullanmak isteyenler için

Video 18 dk 35 Saniye çok uzun olmuş farkındayım normalde max 5 dklık işlem normalde

Gerekli Dosyalar

Client İçin patch atılacak dosyalar

Bsr ve Efp Dosyalarını Düzenlemeniz için gereken Program

Her Skill buildi için ayrı bir bsr ve ayrı bi efp oluşturcaksınız

Örneğin snow için 1 bsr 1 efp
shield bufu için 1 bsr 1 efp gibi
varolan efp dosyasını ve bsr dosyasını kopyalayıp kendiniz isimlendirip programdan gerekli ayarları yapınız
ve textures klasörüne kendiniz düzgünce skillerin ddjlerini atmayı unutmayınız.

Force - Piercing Force için Örneğin böyle yapacağız

1703874818076.png

Orjinali Böyle

Rich (BB code):
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
( Yukardaki satırı bulup bu satırı silip aşağıdaki Satırı yapıştırıyoruz)
Biz Böyle yapacağız ( Aşağıda Bazı yerleri renklendirdim Değiştireceğiniz alanlar ile alakalı.)

Rich (BB code):
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bufu Bastıktan Sonra Karakterin Boyunun yüksek görünsün seçmesi kolay olsun istiyorsanız

SCT_CHAR_SCALE,1.2,0 ile oynayınız SCT_CHAR_SCALE,3.2,0 falan yapınız

ve Bufların Sırayla görünmesi içinde

Sıralamanızı kendinize göre ayarlayınız

örneğin

0,32,0
0,45,0
0,58,0

gibi 13 ekleyerek devam ediniz yukardaki Skill 0,72,0 kullandım misal böyle görünmekte

1703875228570.png

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,007
Ödül Puanları
214
Tek buff olması ve daha özenle tasarlanmış bir icon olursa sanki daha iyi olur gibi , user sayısının yoğunluğu bir yerde görüntüyü düşünemiyorum.
Anlatım herzamanki gibi takdire şayan eline sağlık hakan yenilikçi performansınla yine etkiledin bizleri.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Tek buff olması ve daha özenle tasarlanmış bir icon olursa sanki daha iyi olur gibi , user sayısının yoğunluğu bir yerde görüntüyü düşünemiyorum.
Anlatım herzamanki gibi takdire şayan eline sağlık hakan yenilikçi performansınla yine etkiledin bizleri.
yani sonuç olarak Snow ve Life gibi skiller için kullanılabilir ve Bles
yani eu için 2 Ch için 1 Skill yeterli fazla göz karıştırmaz her skili yapmaktansa

Teşekkürler yorum için :D Db ararken googlede editli client diye birşey vardı indirip bakayım dedim bari indirdim db yok içinden birşey paylaşayım derken bu fikir geldi aklıma :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Yapamayan Olursa konuya yazsın yapamadığı skillin adını yazsın skilleffect.txt upload etsin düzeltip veririm

o753

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
@EfsaneSro Hocam iyi forumlar öncelikle elinize sağlık söylediğiniz herşeyi harfiyen yaptım ve gayet güzel oldu fakat bless olmadığı zaman sürekli bu iconun sabit şekilde kalmasını bir türlü ayarlayamadım bilginiz var mıdır bununla ilgili

Ekli dosyalar

• cleric_recoverya_healshield_a.PNG
    cleric_recoverya_healshield_a.PNG
    2.3 KB · Görüntüleme: 4

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
@EfsaneSro Hocam iyi forumlar öncelikle elinize sağlık söylediğiniz herşeyi harfiyen yaptım ve gayet güzel oldu fakat bless olmadığı zaman sürekli bu iconun sabit şekilde kalmasını bir türlü ayarlayamadım bilginiz var mıdır bununla ilgili
Aktif olan bir pre veya başka bir skile bağla Sürekli karakterin üzerinde çarpı işareti kalacak mecbur öbür türlü yapmayı bulamadım
yani kısaca Premiuma bağla
şehirde bile olsa kafanda çarpı işareti olacak yapacak birşey yok çözümü bilmiyom o kadar araştırmadım :(

Wizzyy

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
@EfsaneSro
Öncelikle muhteşem adamını paylaştığın için teşekkürler
int char için X işaretinin nasıl kurulacağını arıyorum bana söyleyebilir misin

julyex

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Uzaktan bağlantı ile dakikalarca uğraşıp istediğim şeyi yaptı, ellerine sağlık teşekkür ederim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.