Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Kervan Stack Ayarlaması acil yardım

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Saygı Değer Vsro.org Forum Katılımcıları Bir problemle karşılaştım ama dünden beri çözemedim kafayı yemek üzereyim
Kervan Slotları 7'ye düşürdüm hiç bir problem yok.
Kervan Stackları 400'e ayarladım DB Ve Media.pk2 de import ettim
ama oyuna girdiğimde 400 Alaması gerekirken 40x 40x alıyor peti yıkıp tekrar toplarken üst üste öyle alıyor.
_RefScrapeOfPackageItem de dataları 0 olmasına rağmen bu sorunla karşılaşıyorum.

NOT : DB'yi Media'ya geçirdim Media'da _RefScrapeOfPackageItem, Characterdata ve itemdataları bu 3 nü geçirdim media.pk2'ye

Lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
DBtomedia kullan öyle bi dene

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
dump dosyası bu anlayamadım bir türlü

Ekli dosyalar

• 3N[2020-05-05 23-22-44]_91_22 _.dmp
    46.7 KB · Görüntüleme: 7
Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Çözdüm Arkadaşlar farklı bir yol denedim baktım stacklar bugda kalıyor bende pet slotlarını 7lv yaptım
stackları 40'a ayarladım
_RefShardContentConfig 'dan girip 1tane alınca 1* 60 tane alınca 2* 120 tane 3* 160tane 4* ve 200+ alınca 5* oluyor. NOT : SAFEMODU KAPATMADIM. öyle istiyordum.
npc'deki kervan itemlerinide tane 1m yaptım 280m fulleniyor pet anlıyacağınız.
2gündür buna uğraşıyordum bilseydim en başından böyle yapardım artık uğraşa uğraşa çözemeyince farklı yollara sürüklüyor insanları :)

sadece şuan sıra kervan karmajı ayarlamakla kaldı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.