Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSRO kGuard [Eventli 2020 Yeni Yapım] aMoNYaK54 Tarafından paylaşıldı!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Adam sana exe değiştirilme tarihini söylemiş 😃 2020 değil diyor
Ona açık açık yazsın arkadaş. :) Teşekkürler ama 2020? nedir. :)

Paylaşan kişi, güncel açıklara kadar fixli olduğunu belirtti. Hatta kendiside gelecekti ama hala gelmedi foruma. :)

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
18
Hangi eventler mevcut baktınız mı? Ben hiç kullanmadım maalesef. ☺
help me >
>>> 4/11/2020 8:00:13 PM KAYNAK: [StartProg]
{
System.IndexOutOfRangeException: Index was outside the bounds of the array.
at System.Data.SqlClient.SqlDataReader.CheckDataIsReady(Int32 columnIndex, Boolean allowPartiallyReadColumn, Boolean permitAsync, String methodName)
at System.Data.SqlClient.SqlDataReader.TryReadColumn(Int32 i, Boolean setTimeout, Boolean allowPartiallyReadColumn)
at System.Data.SqlClient.SqlDataReader.GetValueInternal(Int32 i)
at System.Data.SqlClient.SqlDataReader.GetValue(Int32 i)
at KGuard.MainForm.SoruCevapTimecek()
at KGuard.MainForm.GetRestrcSettings()
at KGuard.MainForm.GetAllData()
at KGuard.MainForm.StartProg()
}

Piglet

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Thanks for sharing, but it has English or Vietnamese version ???
I can't understand it o_O

F

ferhat1

Arkadaşlar yeni paylaşıldığını gördüm, paylaşmak istedim. aMoNYaK54 hocamıza teşekkürler, alttaki satırlar tamamen ona aittir.

Merhaba kendi tarafımdan geliştirdiğim kguard eventli hali açık kaynak kod olarak paylaşım yapıyorum en son herşey fix ti kurup sorun bulan olursa beraber fixleriz.

Link :

Virüs olarak görecektir zaten açık kaynak kodtur visual studio bu gibi durumlar olmaktadırtakdir sizindir https://www.********.com/forum/images/smilies/Hairy_Smilie_by_EC_designs.gif

Home PC'de başka ıpten arkdaşlar girebiliyor mu oyuna bunu kurunca :) saygılar reis

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Slm Beyler Güzel Bir Paylaşım Ama Expolit IWAN Fln Fixli Degil istiyen Paylatır Oyunu ((

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.