Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü vSro KguardEDGE Tag Sistemi Hakkında

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar herkese iyi geceler.. Öncelikle binevi sizden fikir almak için açıyorum konuyu,
Tag Ünvanı KguardEdge'de görev bazında nasıl çalıştıracağıma dair bir sonuç hatta hiç birşey bulamadım.
Yapmayı düşündüğüm sistem;
Aynı HwanColor Sistemi gibi onlarca yeni scroll üretip, bunları title gibi isimlendirip NPC'ye veya Görev NPC'Sinden 1 seferlik alınacak görev şekilde görevlemi vermeliyim, bunun başka ve daha güzel yolu hakkında bilginiz varmıdır ?

Ekleyeceğim Sistem;
'
SRO_VT_LOG PROGRAMMABİLİTY STORED PROCEDURES ADDLOGİTEM AS'den sonra

if (@ItemRefID = XXXXX and @Operation = 41)
begin
insert into KGuardEDGE.._CharCustoms_NameTags (CharID,nValue) values (@CharID,'DENEMETAG')
end
'
Ben bu şekilde eklemek istemiyorum açıkcası Maxiguard sistemi gibi olsa daha iyi olabilecek kanaatindeyim.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Arkadaşlar herkese iyi geceler.. Öncelikle binevi sizden fikir almak için açıyorum konuyu,
Tag Ünvanı KguardEdge'de görev bazında nasıl çalıştıracağıma dair bir sonuç hatta hiç birşey bulamadım.
Yapmayı düşündüğüm sistem;
Aynı HwanColor Sistemi gibi onlarca yeni scroll üretip, bunları title gibi isimlendirip NPC'ye veya Görev NPC'Sinden 1 seferlik alınacak görev şekilde görevlemi vermeliyim, bunun başka ve daha güzel yolu hakkında bilginiz varmıdır ?

Ekleyeceğim Sistem;
'
SRO_VT_LOG PROGRAMMABİLİTY STORED PROCEDURES ADDLOGİTEM AS'den sonra

if (@ItemRefID = XXXXX and @Operation = 41)
begin
insert into KGuardEDGE.._CharCustoms_NameTags (CharID,nValue) values (@CharID,'DENEMETAG')
end
'
Ben bu şekilde eklemek istemiyorum açıkcası Maxiguard sistemi gibi olsa daha iyi olabilecek kanaatindeyim.
Sanırım ilgilenen yok, akşam kısa bir procedur yazarım tablolarla birrlikte eklerim. isteyen görev ekler isteyen scroll ekler :) benimde faydam olsun

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Sabah 5 sularında konu açıp sanırım ilgilenen yok demek garip kaçtı bence :D neyse konuya gelecek olursak. Görev bazlı vermek daha iyi olabilir özel bir unique eklersin onu kesen görevi tamamlar ve tek seferlik alır ödülünü

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.