Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro kill görevi ödül npc'si hk.

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Merhabalar, yeni bir kill görevi ekledim fakat görev tamamlanınca birden fazla ödül vermek istedim. Örneğin 4 çeşit elixirden 20 şer tane.Quest başarıyla tamamlanıyor. Ödül npc'sinde ödüller görünmüyor.
Reward'a tıkladığımda ödüller inventory'e geliyor ama bu ekranda ödüller görünmüyor nasıl düzeltebilirim bilgisi olan varmı acaba?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Merhabalar, yeni bir kill görevi ekledim fakat görev tamamlanınca birden fazla ödül vermek istedim. Örneğin 4 çeşit elixirden 20 şer tane.Quest başarıyla tamamlanıyor. Ödül npc'sinde ödüller görünmüyor.
Reward'a tıkladığımda ödüller inventory'e geliyor ama bu ekranda ödüller görünmüyor nasıl düzeltebilirim bilgisi olan varmı acaba?
Sorun çözülmüştür.

Çözüm:

SRO_VT_SHARD
RefQuestReward
Tablosu içerisinde ki Isitemreward sütunu 0 olarak yaptığım için item görünmüyormuş 1 olarak düzeltince sorun ortadan kalktı.

HATALI

11052QNO_TEST110000000000xxx00000xxx0xxx0xxx

DOĞRU

11052QNO_TEST111000000000xxx00000xxx0xxx0xxx

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    30.5 KB · Görüntüleme: 10
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.